Jesteś naDacia.pl

Aktualności

Dacia Duster Extreme

DACIA EXTREME TOUR 2023

Od 25 czerwca Dacia zaprasza na Dacia Extreme Tour, cykl wydarzeń, podczas których będzie można poznać i przetestować nową outdoorową gamę samochodów Dacii w wersji Extreme.

fleet derby dacia jogger 2023

DACIA JOGGER Z NAGRODĄ FLEET DERBY

W kategorii Mobilność znalazło się 9 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i dostawcze. Dacja Jogger otrzymała statuetkę w podkategorii Samochód z silnikiem spalinowym.

Dacia Dakar 2025

DACIA BĘDZIE STARTOWAĆ W RAJDZIE DAKAR OD 2025 ROKU

Marka Dacia potwierdziła, że od 2025 roku będzie startować w kategorii producentów w Rajdowych Mistrzostwach Świata, których kulminacją jest Rajd Dakar będący bezkompromisowym testem wytrzymałości i solidności konstrukcji samochodów.

Manifesto Dacia concept car

MANIFESTO CONCEPT CAR

Dacia prezentuje swój nowy concept car: Manifesto, esencja wartości marki. Jest to solidny i ekologiczny samochód, zaprojektowany do łatwego poruszania się w każdym terenie.

dacia AR aplikacja mobilna apple google store

APLIKACJA DACIA AR

Możesz skorzystać z aplikacji Dacia AR, aby bliżej przyjrzeć się nowej identyfikacji wizualnej gamy Dacii, w tym nowemu wyposażeniu, które będzie dostępne w przyszłych modelach.

nowy emblemat logo Dacia Link

NOWA IDENTYFIKACJA DACII

Nowa identyfikacja wizualna Dacii jest wprowadzana we wszystkich pojazdach marki. Nowy emblemat Dacia Link, nowy logotyp, nowe kolory…ale wciąż to samo podejście i przywiązanie do tego, co niezbędne.

DACIA DUSTER MISTRZEM WARTOŚCI 2022

Dacia Duster zajęła pierwsze miejsce w tegorocznej edycji rankingu „Mistrz Wartości” tygodnika „Auto Świat”.Duster wykazał się najmniejszą utratą wartości po 3-letnim okresie eksploatacji spośród ponad 100 modeli samochodów uwzględnionych w analizie.

Dacia Duster Motrio Cup 2022 zwycięstwo

DACIA DUSTER MOTRIO CUP 2022 – ZWYCIĘSTWO DEBIUTANÓW

Zwycięstwem załogi Bartłomiej Wajzer z Patrykiem Sudołem zakończyła się pierwsza runda tegorocznego sezonu Pucharu Dacia Duster Motrio Cup. Przy bardzo wietrznej i wyjątkowo zimnej aurze zawodnicy mieli do pokonania 2 razy odcinek o długości 151 km.

Dacia Duster Motrio Cup 2022

RUSZA SZÓSTY JUŻ SEZON RAJDOWYCH EMOCJI Z DACIĄ DUSTER

Już po raz szósty na niezwykle wymagających trasach rajdów cross-country w Polsce i za granicą pojawią się Dacie Duster.