Aktualności

sandero stepway

DACIA SANDERO STEPWAY NAGRODZONA W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2024

Dacia Sandero Stepway zwyciężyła w plebiscycie Auto Lider 2024 w kategorii miejski crossover/SUV.

dacia spring

NOWA DACIA SPRING

Nowa Dacia Spring czyni kolejny krok naprzód i wzmacnia wszystkie cechy, dzięki którym odniosła tak imponujący sukces. Jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki całkowicie zmienionemu, solidniejszemu designowi.

NOWA DACIA DUSTER Z NAGRODĄ AUTO ŚWIAT MOTO AWARDS 2023

Nowa Dacia Duster zwyciężyła w plebiscycie Auto Świat Moto Awards 2023 w kategorii miejskie SUV-y i crossovery.

SANDRIDER

DACIA WYSTARTUJE W RAJDZIE DAKAR W 2025 ROKU!

Po raz pierwszy Dacia jako konstruktor weźmie udział w rajdowych mistrzostwach świata z trzema zespołami, w skład których wejdą utytułowani kierowcy: Sébastien Loeb, Cristina Gutierrez Herrero i Nasser Al-Attiyah.

Dacia extreme gama

UŻYWANA DACIA W CENIE

Najlepiej utrzymują swoją wartość samochody z segmentów A i B. Jak wynika z analizy rynku wartości modeli Dacia podążają one za trendami wartości modeli konkurencyjnych.

fleet derby dacia jogger 2023

DACIA JOGGER Z NAGRODĄ FLEET DERBY

W kategorii Mobilność znalazło się 9 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i dostawcze. Dacja Jogger otrzymała statuetkę w podkategorii Samochód z silnikiem spalinowym.

Dacia Dakar 2025

DACIA BĘDZIE STARTOWAĆ W RAJDZIE DAKAR OD 2025 ROKU

Marka Dacia potwierdziła, że od 2025 roku będzie startować w kategorii producentów w Rajdowych Mistrzostwach Świata, których kulminacją jest Rajd Dakar będący bezkompromisowym testem wytrzymałości i solidności konstrukcji samochodów.

Manifesto Dacia concept car

MANIFESTO CONCEPT CAR

Dacia prezentuje swój nowy concept car: Manifesto, esencja wartości marki. Jest to solidny i ekologiczny samochód, zaprojektowany do łatwego poruszania się w każdym terenie.

Dacia Duster Extreme

DACIA EXTREME TOUR 2023

Od 25 czerwca Dacia zaprasza na Dacia Extreme Tour, cykl wydarzeń, podczas których będzie można poznać i przetestować nową outdoorową gamę samochodów Dacii w wersji Extreme.

dacia AR aplikacja mobilna apple google store

APLIKACJA DACIA AR

Możesz skorzystać z aplikacji Dacia AR, aby bliżej przyjrzeć się nowej identyfikacji wizualnej gamy Dacii, w tym nowemu wyposażeniu, które będzie dostępne w przyszłych modelach.

nowy emblemat logo Dacia Link

NOWA IDENTYFIKACJA DACII

Nowa identyfikacja wizualna Dacii jest wprowadzana we wszystkich pojazdach marki. Nowy emblemat Dacia Link, nowy logotyp, nowe kolory…ale wciąż to samo podejście i przywiązanie do tego, co niezbędne.

DACIA DUSTER MISTRZEM WARTOŚCI 2022

Dacia Duster zajęła pierwsze miejsce w tegorocznej edycji rankingu „Mistrz Wartości” tygodnika „Auto Świat”.Duster wykazał się najmniejszą utratą wartości po 3-letnim okresie eksploatacji spośród ponad 100 modeli samochodów uwzględnionych w analizie.