DACIA AR: INTELIGENTNA I UŻYTECZNA APLIKACJA Z FUNKCJĄ RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ

Alt Image C29

Nowe kolory, nowe logo i nowy emblemat „Dacia Link”

Na europejskich stronach internetowych Dacii oraz w kanałach sprzedaży i na reklamach można zobaczyć samochody Dacii dumnie prezentujące nową identyfikację wizualną marki.

 

O ile klienci europejscy już teraz mogą odkryć i skonfigurować wybrany model, to jednak będą musieli poczekać do października zanim odbiorą wymarzone samochody. Samochody z nowym logo pojawią się najpierw na międzynarodowym salonie samochodowym w Paryżu, a pod koniec roku w salonach Dacii.

 

Dacia po raz kolejny udowodniła swoją pomysłowość - uruchomiła aplikację na smartfony i tablety z funkcją rzeczywistości rozszerzonej: Dacia AR.

Alt Image C29

Prosta, przyjemna, nowoczesna: Dacia AR pozwala użytkownikom oglądać samochody w skali 1:1

W garażu, na parkingu, na ulicy... wystarczy, że umieścisz wirtualny samochód w dowolnym rzeczywistym środowisku. Podejdź bliżej, obejdź go, wsiądź do środka, przybliż wybrane detale... wszystko jest możliwe.


Oprócz dotychczasowych metod, salony oferują teraz całkowicie nowy sposób prezentacji samochodów. Dacia AR okaże się szczególnie przydatna, gdy dealer zechce pokazać przyszłemu klientowi model, którego akurat nie ma w salonie. Dacia AR obejmuje wszystkie modele w każdym możliwym kolorze.


Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z App Store i Google Play Store. Nie potrzebujesz niczego więcej poza smartfonem lub tabletem. Dacia stawia na rozwiązania digitalowe, aby zapewnić jeszcze większą dostępność. Marka współpracowała ze SCALE-1 PORTAL, francuskim start-upem technologicznym, który specjalizuje się w narzędziach zapewniających immersyjne doświadczenie.

DACIA AR – ZOBACZ NOWE OBLICZE SAMOCHODÓW DACIA

Alt Image C29

Od dzisiaj możesz skorzystać z aplikacji Dacia AR, aby bliżej przyjrzeć się nowej identyfikacji wizualnej gamy Dacii, w tym nowemu wyposażeniu, które będzie dostępne w przyszłych modelach:

 

Sandero Stepway

  • pierwszy samochód Dacia, który zostanie wyposażony w szklany dach
  • premiera silnika TCE 110

 

Duster

  • nowy wlot powietrza dla samochodów z kierownicą po lewej stronie
  • pierwszy samochód, który zostanie wyposażony w sterowane elektrycznie chowane lusterka boczne
  • automatyczne wycieraczki

 

Alt Image C29

Poza tym Dacia odświeża nazwy różnych wersji wyposażenia. W zależności od modelu i kraju, gama składać się będzie z maksymalnie czterech różnych wersji:

 

  • Access i/lub Essential to bardziej przystępne wersje
  • Expression - wersja ze środka gamy
  • Journey - najlepiej wyposażone modele.

 

Nowe nazwy są wierne DNA Dacii, która zawsze oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, bez względu na wybraną wersję.
Nowa identyfikacja wizualna, całkowicie odświeżona gama i nowa aplikacja z funkcją rzeczywistości rozszerzonej są dowodem, że Dacia stale się zmienia i jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Pobierz aplikację Dacia AR: