{wording.filter}

+1000 dostępne pojazdy

cena91 400 zł*
cena90 915 zł*
cena96 425 zł*
cena96 425 zł*
cena88 800 zł*
cena82 365 zł*
cena93 950 zł*
cena96 615 zł*
cena93 195 zł*
cena108 015 zł*
cena89 394 zł*
cena94 800 zł*
cena94 000 zł*

*Cena katalogowa brutto. Indywidualnie uzgodnienie ceny pojazdu następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów. 

 

Rabat 7500 zł dotyczy modeli Dacia Duster, Jogger, Sandero oraz Sandero Stepway z rocznika produkcyjnego 2023, dostępnych od ręki. Konkretna cena pojazdu zależy od wybranej wersji i konfiguracji. Przykład reprezentatywny: cena katalogowa modelu Jogger ECO-G 5-miejsc w wersji Expression: 86 050 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 82 150 zł, obecna cena: 78 550 zł. Oferta obowiązuje do 30.04.2024 r. jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności u Autoryzowanego Partnera (lista Autoryzowanych Partnerów dostępna jest na dacia.pl). Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów i na www.dacia.pl.

 

2 Oferta dopłaty nawet 3000 zł do wkładu własnego w kredycie Smart Start w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce oraz w leasingu RCI Leasing Polska sp. z o.o. Zysk zależy od wersji wyposażenia wybranego pojazdu i stanowi dopłatę w wysokości 3% do wkładu własnego w finansowaniu (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu lub wysokość opłat leasingowych w przypadku leasingu). Oferta obowiązuje do 31.03.2024 r.

 

3 Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA – ALLIANZ, PZU, ERGO HESTIA. WARTA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,99% wartości samochodu w ramach finansowania Dacia Smart Start i Dacia Business Plan, skierowany jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Ofertą nie mogą zostać objęci klienci, którzy według obowiązującej w segmentacji w wymienionych TU przynależą do segmentu Klienta Korporacyjnego. Do ceny mogą zostać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu. Oferta ubezpieczenia dostępna tylko z finansowaniem RCI Banque SA Oddział w Polsce lub RCI Leasing Polska sp. z o.o..

 

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Oferta ograniczona w czasie. Szczegóły w salonach Dacii.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanową oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.