Nasze gwarancje

Nasze gwarancje i dodatkowe gwarancje zostały tak przemyślane, aby przygotować Cię na wszystkie nieprzewidziane sytuacje.

Gwarancja producenta

Twoja Dacia z 3 letnią gwarancją: Gwarancja producenta

Dacia - serwis posprzedażny - Gwarancja

Twoja Dacia objęta jest gwarancją na wszelkie wady podczas montażu lub produkcji

W tym okresie masz gwarancję przyjęcia reklamacji w całej sieci Dacia, bez konieczności wydawania nawet złotówki.

Dzięki niej korzystasz z naprawy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. W razie awarii pomyśl o Dacia Assistance dostępnym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem (48-22) 852 41 12.

Dodatkowa gwarancja

Formuła Non Stop

Dacia - serwis posprzedażny - Gwarancja

FORMUŁA NON STOP

Ciesz się swoją Dacią przez lata i o nic się nie martw

Umowa serwisowa Formuła Non Stop stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną) oraz bezpłatną całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz Europy nawet do 5 lat lub do osiągnięcia 200 000 km przebiegu od daty rozpoczęcia gwarancji fabrycznej.

 

Umowa serwisowa jest przypisana do pojazdu, co oznacza, że jeśli sprzedasz swoją Dacię przed zakończeniem umowy kupujący będzie mógł z niej skorzystać. Jest to dobry argument przy odsprzedaży.

Dowiedz się więcej

Serwis posprzedażny - Assistance

Nasze usługi Assistance

Poznaj nasze usługi
Serwis posprzedażny - Umowy serwisowe

Nasze umowy serwisowe

Poznaj nasze umowy

Informacje prawne

Podpisanie umowy Dodatkowej Gwarancji Producenta musi odbyć się przed końcem 12. miesiąca, licząc od daty 1. dopuszczenia do ruchu znajdującej się w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Usługi wynikające z umowy Dodatkowej Gwarancji Producenta obowiązują od dnia wygaśnięcia gwarancji umownej Dodatkowa Gwarancja Producenta przyznanej przez producenta, to znaczy po zakończeniu 36. miesiąca licząc od daty 1. dopuszczenia do ruchu, znajdującej się w dowodzie rejestracyjnym samochodu. 
Umowa Dodatkowej Gwarancji Producenta może zostać przeniesiona na osobę trzecią w przypadku sprzedaży samochodu.

* Zapoznaj się z ogólnymi warunkami u swojego dealera.
** Umowa Dodatkowej Gwarancji Producenta kończy się w przypadku osiągnięcia pierwszego z 2 warunków umowy: czasu, licząc od daty 1. dopuszczenia do ruchu, lub przebiegu, licząc od przebiegu zerowego.