Samochody osobowe Dacia

Stepway, Lauréate, Prestige, auta dostawcze, zabudowane … Poznaj wszystkie nasze samochody i ciesz się dużym wyborem nowych samochodów Dacii w przystępnej cenie dla osób prywatnych i firm.

Nowy Spring Electric
już od 87 400 zł
DUSTER
już od 48 900 zł
NOWE SANDERO
już od 41 900 zł
NOWE SANDERO STEPWAY
już od 55 400 zł
NOWY LOGAN
już od 52 900 zł
LODGY
już od 63 200 zł

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej