Samochody osobowe Dacia

Poznaj wszystkie nasze samochody i ciesz się dużym wyborem nowych samochodów Dacii w przystępnej cenie dla osób prywatnych i firm.

  • elektryczny
NOWY SPRING
już od 77 900 zł
NOWY SPRING Comfort Electric 45
NOWY DUSTER
już od 51 300 zł
NOWY DUSTER ACCESS 1.0 TCe 90 f.2
NOWE SANDERO
już od 42 900 zł
NOWE SANDERO ACCESS SCe 65
NOWE SANDERO STEPWAY
już od 56 400 zł
NOWE SANDERO STEPWAY STEPWAY ESSENTIAL TCe 90
NOWY LOGAN
już od 53 900 zł
NOWY LOGAN ESSENTIAL TCe 100 LPG
LODGY
już od 64 200 zł
LODGY ESSENTIAL Blue dCi 115 5-miejsc

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej