Oferta letnia 2024

dacia care service

KOMPLET OPON LETNICH JUŻ OD 916 ZŁ

 

 

 

 

Cena dotyczy 4 sztuk towaru (opon) i zawiera podatek VAT. Podane ceny są cenami zalecanymi (sugerowanymi) przez Renault Polska i mogą zostać zmienione przez poszczególne serwisy. Podana cena nie zawiera kosztu montażu/wymiany opon w pojeździe. Przedstawione ceny są aktualne od 4.03.2024 do 30.09.2024 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Szczegóły u wybranych Autoryzowanych Partnerów Dacii. Lista Autoryzowanych Partnerów, u których dostępna jest oferta, znajduje się na dacia.pl/oferta-sezonowa. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

OPONY LETNIE?

…WYBIERA SIĘ MILEJ Z ODPOWIEDNIM WYPRZEDZENIEM

Cena dotyczy 1 sztuki towaru (opony/felgi) i zawiera podatek VAT. Podane ceny są cenami zalecanymi (sugerowanymi) przez Renault Polska i mogą zostać zmienione przez poszczególne serwisy. Podana cena nie zawiera kosztu montażu/wymiany opon w pojeździe. Przedstawione ceny są aktualne od 4.03.2024 do 30.09.2024 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

Nie znalazłeś odpowiadającego Ci wymiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Dacii.

dacia service

CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI WRAZ Z DEZYNFEKCJĄ ZA 169 ZŁ

 

 

 

 

 

 

Podana cena dotyczy usługi czyszczenia klimatyzacji i zawiera podatek VAT. Podana cena jest ceną zalecaną (sugerowaną) przez Renault Polska i może zostać zmieniona przez poszczególne serwisy. Oferta ważna od 4.03.2024 do 30.09.2024 r. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Felgi aluminiowe

DUSTER

Olinda
Aluminiowe obręcze kół 16”


809 zł/szt.

JOGGER

Mahalia
Aluminiowe obręczekół 16”


479 zł/szt

DACIA SERVICE

SANDERO

Amaris
Aluminiowe obręcze kół 16”


729 zł/szt.

Cena dotyczy 1 sztuki towaru (felgi) i zawiera podatek VAT. Podane ceny są cenami zalecanymi (sugerowanymi) przez Renault Polska i mogą zostać zmienione przez poszczególne serwisy. Podana cena nie zawiera kosztu montażu/wymiany felgi w pojeździe. Przedstawione ceny są aktualne od 4.03.2024 do 30.09.2024 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

Nie znalazłeś odpowiadającego Ci wymiaru? Sprawdź pełną ofertę w Autoryzowanych Serwisach Dacii lub na sklep.dacia.pl.

A MOŻE AKCESORIA DO TEGO?

SPRAWDŹ, CO JESZCZE CI SIĘ PRZYDA

kufer dachowy 1569 zł

sprawdź
kufer dachowy

Składana mata do bagażnika Easyflex 669 zł

sprawdź
mata easyflex do bagażnika

krata oddzielająca przestrzeń bagażową 949 zł

sprawdź
krata odzielająca

Dywaniki tekstylne od 179 zł

sprawdź
dywaniki

Zdjęcia wykorzystane w ulotce służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów.


Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki albo 1 zestawu dywaników (4 sztuki) i zawierają podatek VAT. Podane ceny są cenami zalecanymi (sugerowanymi) przez Renault Polska i mogą zostać zmienione przez poszczególne serwisy. Podane ceny nie zawierają kosztu montażu/wymiany towarów w pojeździe. Oferta ważna od 4.03.2024 do 30.09.2024 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Sprawdź pełną ofertę u Autoryzowanych Partnerów Dacii.

 

Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

WYMIANA ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Z SERWISEM DACIA DBAMY O TWÓJ SAMOCHÓD TAK, JAK NA TO ZASŁUGUJE

dacia service

WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH PRZEDNICH

już od 499 zł

Możesz w pełni zaufać swojemu pojazdowi dzięki kontrolom hamulców przeprowadzonym przez naszych specjalistów. W razie potrzeby, serwis Dacii wymieni zużyte klocki i tarcze hamulcowe.

dacia service

WYMIANA WAHACZY PRZEDNICH

już od 1199 zł

Zapewnij wszystkim pasażerom przyjemną i bezpieczną podróż dzięki sprawnym wahaczom. Przygotuj się na kolejne lata pięknych przygód.

Podane ceny dotyczą wykonania usługi wraz z towarem i zawierają podatek VAT. Podane ceny są cenami zalecanymi (sugerowanymi) przez Renault Polska i mogą zostać zmienione przez poszczególne serwisy. Oferta ważna od 4.03.2024 do 30.09.2024 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

SERWIS 4+

OFERTA SPECJALNA DLA AUT STARSZYCH NIŻ 4-LETNIE

infografika dacia

Program Serwis 4+

nawet o 30% taniej od pakietu Original

W zakres przejrzystych pakietów serwisowych oferty Serwis 4+ wchodzą różnego rodzaju profesjonalne usługi techniczne dostępne w naszych serwisach.

 

Pakiety te możesz dostosować nie tylko do swojego budżetu, ale i potrzeb. Wybierając jeden z nich, zyskujesz dostęp do części Value+ – części zamiennych, które doskonale sprawdzają się w starszych samochodach.

 

Tak prosta i przyjemna obsługa techniczna jest możliwa tylko w Dacii!

Szczegółowe zasady oferty Serwis 4+ (dawniej Program Advantage) dostępne są u dealerów oraz na dacia.pl/serwis/serwis-4-plus.

* Harmonogram przeglądów znajduje się w Karcie Przeglądów i Gwarancji.

** Usługi serwisu mechanicznego nie obejmują usług blacharskich lub lakierniczych.

SERWISOWANIE W ASO TO SAME ZALETY!
ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE
ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE
twój komfort zawsze na pierwszym miejscu
PEŁNA DOKUMENTACJA SERWISOWA
PEŁNA DOKUMENTACJA SERWISOWA
historia napraw, lista zakupionych części oraz terminy przeglądów
GWARANCJA PRODUCENTA
GWARANCJA PRODUCENTA
gwarancja obejmuje naprawy mechaniczne i karoseryjne
WYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAWANEGO POJAZDU
WYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAWANEGO POJAZDU
podczas odsprzedaży Dacii regularnie serwisowanej w naszych Serwisach możesz zarobić nawet do 13% w

*Przedstawiony procent podwyżki wartości samochodu w stosunku do samochodu, który nie był serwisowany w ASO, dotyczy średniej różnicy w cenie wszystkich marek analizowanych przez OTOMOTO. Procent podwyżki wartości określony na podstawie raportu „Serwisowanie w ASO a cena samochodu z 2022 r.” Motopedia powered by OTOMOTO.