DACIA z fabryczną instalacją LPG

Teraz fabryczna instalacja LPG w Dacii za jedyne 1000 zł*

Gama z fabryczną instalacją LPG od ręki w wirtualnym salonie!

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Bez wychodzenia z domu

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Dacia z fabryczną instalacją LPG do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

Niską ratę 499 zł./mies.

W atrakcyjnej ofercie

Dacia z fabryczną instalacją gazową LPG jest teraz dostępna od ręki. Każdy samochód możesz odebrać u dowolnego Autoryzowanego Partnera Dacii. Zapytaj również o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

Wolność wyboru

W elastycznym finansowaniu

Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt SMART START z atrakcyjną ratą bez wpłaty własnej.

Niską ratę 499 zł./mies.

Z finansowaniem dla biznesu

Zastanawiasz się nad samochodem dla Twojej firmy? Wybierz niezawodną Dacię i skorzystaj z leasingu od 102%, w którym dostosujesz wysokość spłat do swoich możliwości.

Nasze rozwiązania zapewniające większe oszczędności

Z Dacią, korzystasz z inteligentnych rozwiązań i technologii w przystępnej cenie.

Silniki z instalacją LPG

Dacia oferuje dynamiczny silnik TCe 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Sandero, Logan, Logan MCV oraz Duster.

 

Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną, sprawdzoną i oszczędną technologię. Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.

 

LPG magazynowane jest w odpowiednim zbiorniku w samochodzie w postaci ciekłej, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika.

 

Instalacja LPG stanowi w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i jest bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. LPG to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska - emisja CO2 jest do 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną. 

DACIA LPG

*Cena katalogowa brutto fabrycznej instalacji gazowej LPG dla Dacii Sandero, Logan,Logan MCV oraz Duster wynosi 1000 zł. Jest to najniższa cena katalogowa za fabryczną instalację LPG na rynku nowych aut osobowych w Polsce. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.  Logan MCV dostępny wyłącznie ze składów dealerskich. Stan na dzień 11.09.2020 r. Szczegóły w salonach Dacii, na dacia.pl i odreki.dacia.pl

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej