Dacia Zen

Ciesz się jazdą! Skorzystaj z dodatkowego 1 roku gwarancji serwisując swój samochód w serwisie Dacia.

Aż do 7 lat lub 150 000 km.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

DO 7 LAT SPOKOJU DUCHA W RAMACH GWARANCJI DACIA ZEN

Jesteś dumnym właścicielem nowej lub używanej Dacii? Jeśli Twój pojazd ma do 6 lat i przejechał mniej niż 120 000 kilometrów możesz uzyskać do 7 lat gwarancji Dacia*.


To proste. Po wygaśnięciu standardowej 3-letniej gwarancji lub umowy serwisowej oddaj swoją Dacię do serwisu i wykonaj przegląd u jednego z naszych Dealerów i korzystaj z gwarancji Dacia ZEN przez kolejny rok lub 30 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).


Ciesz się jazdą z Dacia ZEN.

  • Twoja Dacia ma do 6 lat i 120 000 km przebiegu

    Twoja Dacia ma do 6 lat i 120 000 km przebiegu

  • Zrób przegląd w serwisie Dacia

    Zrób przegląd w serwisie Dacia

  • Zyskaj dodatkowy rok gwarancji

    Zyskaj dodatkowy rok gwarancji

Gwarancja Dacia Zen jest aktywowana na 12-miesięcy lub 30 000 kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze) po przeprowadzeniu przeglądu w serwisie Dacia w wariancie Original albo Smart lub w ramach zawartej z Autoryzowanym Partnerem Dacia Umowy Serwisowej „Easy Service” bądź „Moje Przeglądy”, w pojeździe nie starszym niż 6 lat z maksymalnym przebiegiem 120.000 kilometrów. Ogólne Warunki Gwarancji DACIA ZEN przewidują także możliwość aktywacji Gwarancji Dacia Zen w przypadku pojazdów, które przekroczyły limit kilometrów wskazany w Gwarancji Producenta. Ogólne Warunki Gwarancji Dacia ZEN znajdują się [tutaj].

Najczęściej zadawane pytania

Gotów na kolejny rok spokoju i pięknych podróży?

Dacia service

Serwisowanie Twojej Dacii

Odkryj nasze usługi
Dacia serwis

Pomoc w przypadku awarii

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc