Zadbaj o swoją Dacię

Twoja Dacia zasługuje na to, by o nią dbać. Serwis Dacii pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie bez względu na to, czy trzeba zatroszczyć się o naprawę bądź wymianę szyby, zabezpieczyć wnętrze pojazdu, czy też po prostu zlikwidować zarysowania i wgniecenia.

Dacia - Konserwacja karoserii

Karoseria

Nawet jedna rysa na karoserii potrafi wielu kierowców wyprowadzić z równowagi. Na szczęście rozwiązanie znajduje się w rękach ekspertów Serwisu Dacii - w kilka chwil sprawią, że Twoja Dacia będzie wyglądała znów świetnie.

Nasza obsługa serwisowa
Dacia - Naprawa przedniej szyby

Przednia szyba

Zadbaj o przednią szybę! Od tego zależą Twoje bezpieczeństwo i komfort. W przypadku uderzenia lub pęknięcia przedniej szyby serwis Dacii zapewnia Ci odpowiednie rozwiązania.

Nasze rozwiązania dotyczące przedniej szyby

Dowiedz się więcej

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej