DACIA ECO-G: OSZCZĘDNOŚCI ZWIĄZANE Z DWUPALIWOWYM SILNIKIEM BENZYNOWO - LPG

Niezawodność, bezpieczeństwo, pewność, spokój... Aby dotrzymać obietnic, zaprojektowaliśmy nasze dwupaliwowe silniki ECO-G, aby ułatwić Ci codzienne życie i dostosować się do Twoich oczekiwań. A nie na odwrót!

Dacia ECO-G: (BARDZO) DOBRY PLAN!

Skorzystaj z fabrycznej instalacji LPG

 Dacia ECO-G - montage d'origine

Dacia oferuje dynamiczny silnik ECO-G 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Sandero, Jogger oraz Duster. Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną, sprawdzoną i oszczędną technologię. Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.

 

LPG magazynowane jest w odpowiednim zbiorniku w samochodzie w postaci ciekłej, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika. Instalacja LPG stanowi w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i jest bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. Silnik ECO-G to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska - emisja CO2 jest do 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną. 

Ciesz się jakością Dacii

 Dacia ECO-G - Qualité Dacia

Pomyśleliśmy o wszystkim, aby uprościć Twoje codzienne życie! Od samego początku nasz silnik benzynowy jest przystosowany do pracy również na LPG, a tym samym gwarantuje Twoje bezpieczeństwo dzięki urządzeniu, które zawiera zawór zwrotny, ogranicznik napełnienia 80%, ogranicznik przepływu, zawór elektromagnetyczny i zawór upustowy. . Dzięki włącznikowi możesz w każdej chwili zmienić paliwo. 

 

Najbardziej Dacia? Nasz zbiornik LPG jest całkowicie zintegrowany, bez konieczności ograniczania przestrzeni bagażnika. 

Miej spokój dzięki gwarancji Dacii

 Dacia ECO-G - Garantie Dacia

Twój spokój jest dla nas ważny! Jesteśmy pewni naszej technologii dwupaliwowej ECO-G i chcemy, abyś ją również posiadał. Dlatego zobowiązujemy się udzielić gwarancji na Twój samochód na 3 lata lub 100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), tak jak na wszystkie inne pojazdy z naszej oferty. 

DACIA ECO-G JEST RÓWNIEŻ...

schemat dacia sandero

 
 
 
  1. Wlew paliwa.
  2. Zbiornik gazu. 
  3. Zawór bezpieczeństwa. 
  4. Przewód zasilający gazem LPG. 
  5. Reduktor. 
  6. Wiązka elektryczna. 
  7. Wtryskiwacz benzyny. 
  8. Sterownik wtrysku LPG. 
  9. Sterownik wtrysku benzyny. 

ODKRYJ GAMĘ Dacia ECO-G

Alt Image C29

10% WIĘCEJ MOCY

Ciesz się bezkompromisową jazdą! Dzięki 170 Nm nasz turbodoładowany silnik 1,0 l ECO-G 100 zapewnia moment obrotowy 170 Nm, tj. + 10 Nm w porównaniu z silnikiem benzynowym.

Inne zalety Dacii ECO-G

 Dacia ECO-G - Une technologie économique

Niedroga technologia

Jest ekonomiczny
 Dacia ECO-G - Une technologie simple

Prosta technologia

To sprytne!

Poznaj gamę Dacia ECO-G

SANDERO ECO-G
już od 70 800 zł

SANDERO STEPWAY ECO-G
już od 74 500 zł

NOWY DUSTER ECO-G
już od 79 900 zł

JOGGER ECO-G
już od 79 900 zł