NOWA DACIA SPRING

Nowa Dacia Spring czyni kolejny krok naprzód i wzmacnia wszystkie cechy, dzięki którym odniosła tak imponujący sukces. Jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki całkowicie zmienionemu, solidniejszemu designowi. Jest nadal równie praktyczna dzięki wyjątkowej w tym segmencie przestronności wnętrza, jeszcze bardziej wszechstronna dzięki łatwiej dostępnemu silnikowi o mocy 65 KM, a przy tym wciąż równie efektywna energetycznie dzięki umiarkowanej masie... zarazem pozostaje najbardziej przystępnym cenowo modelem na rynku samochodów w 100% elektrycznych.

Dacia x Dakar Sandrider
Alt Image C29

Design nadwozia: solidny, nowoczesny i pomysłowy

Design Dacii Spring jest zgodny z nową stylistyką marki, zapoczątkowaną wraz z najnowszą generacją modelu Duster. Solidny, wyrazisty styl, dzięki któremu Dacia Spring jest jeszcze atrakcyjniejsza niż kiedykolwiek dotąd. Uderzająco zmieniło się zarówno całkowicie przeprojektowane wnętrze, jak i nadwozie, w którym jedynie dach został zachowany z poprzedniej edycji tego modelu.

 

David Durand, dyrektor ds. designu Dacii:
Spring z nowym wyglądem, zgodnym z nową stylistyką marki, potwierdza swój status jednego z kluczowych członków rodziny Dacia. Zadbaliśmy, by zapewnić autu wygląd, który doda mu powagi i pewności siebie. Z sukcesem poprzedniej generacji na koncie Nowa Dacia Spring umacnia bez kompleksów swoją pozycję.

Alt Image C29

Design wnętrza: tchnący świeżością, praktyczny i cyfrowy

Deska rozdzielcza została zaprojektowana na nowo, zarówno w celu jej dostosowania do nowych kanonów stylistycznych Dacii, charakteryzujących się znacznie bardziej poziomym układem linii, jak też w celu stworzenia miejsca na nową gamę ekranów cyfrowych. Dacia Spring jest wyposażona w personalizowalny zespół zegarów z 7-calowym ekranem, montowany we wszystkich wersjach modelu, a w wyższych wersjach również 10-calowy centralny ekran multimedialny. Kolory i materiały w kabinie również zostały zmienione dla uzyskania wyższej jakości postrzeganej, ale z jednoczesną minimalizacją różnorodności w celu ograniczenia kosztów – zgodnie z filozofią Dacii.