DACIA JOGGER Z NAGRODĄ FLEET DERBY

W 12. edycji ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby, organizowanego przez redakcję miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”, Dacia Jogger otrzymała nagrodę w kategorii Mobilność, w podkategorii Samochód z silnikiem spalinowym.

W kategorii Mobilność znalazło się 9 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i dostawcze. Dacja Jogger otrzymała statuetkę w podkategorii Samochód z silnikiem spalinowym.

Fleet Derby

Nagrodę odebrał Piotr Szlęzak, Szef Produktu DACIA, Dział Marketingu: W imieniu marki Dacia chcę podziękować wszystkim, którzy zagłosowali na Joggera. Ponad 60% naszych klientów wybiera silnik ECO-G 100, który jest wyposażony w fabryczną instalację gazową. Dacia jest jedynym producentem oferującym dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG) w całej swojej gamie samochodów osobowych. Dacia posiada ponad 10-letnie know-how w dziedzinie samochodów z układem LPG i oferuje fabrycznie montowaną instalację LPG zintegrowaną z silnikiem benzynowym bezpośrednio na linii produkcyjnej. LPG to nie tylko oszczędność dla portfela naszych klientów, to również niższa emisja CO2 w porównaniu do silników benzynowych. Ta nagroda utwierdza nas o słusznym kierunku budowania naszej oferty. Wobec nadchodzących zmian norm spalinowych będziemy dalej rozwijać tę technologię i oferować kolejne modele z tym rozwiązaniem.

 

Fleet Gala 2023

Fleet Derby to przede wszystkim prezentacja i promocja przedstawicieli branży flotowej, produktów i usług flotowych, które wspierają zarządzanie parkiem samochodów firmowych. W tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby przyjęto aż 150 zgłoszeń z 67 firm oraz oddano 250 000 potwierdzonych głosów. W plebiscycie głosowali m.in. fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach.