Dacia Duster HJD Techroad - Widok samochodu z profilu

Seria limitowana Duster CELEBRATION

Spełni wszystkie Twoje oczekiwania, aby przeżyć jeszcze więcej przygód. Nadaj swoim podróżom stylu dzięki nowemu lakierowi w kolorze Czerwony Fusion.

Dacia Duster HJD Techroad - Widok 3/4 z przodu samochodu - Kolor Czerwony Fusion
Dacia Duster HJD Techroad - Widok wnętrza samochodu

Design i wyposażenie o wyrazistym charakterze

Dacia Duster HJD Techroad - Widok samochodu z profilu - Kolor Czerwony Fusion

Dynamiczny styl prawdziwego poszukiwacza przygód

Poddaj się urokowi serii limitowanej CELEBRATION i jej 17” obręczom kół Maldive z niebieskim akcentem, relingom dachowym, osłonom przednim i tylnym z satynowego chromu. Emblemat ,,15th CELEBRATION” jest charakterystycznym elementem nowej serii limitowanej.

Dacia Duster HJD Techroad - Widok wnętrza samochodu

Funkcjonalna przestrzeń w sportowym stylu

Wnętrze Dacii Duster CELEBRATION zostało odnowione nową i ekskluzywną tapicerką oraz multimedialnym systemem Media Nav Evolution. Różnorodne inne funkcje zapewnią Ci wygodę i komfort:

  • czujniki cofania
  • klimatyzacja manualna
  • światła do jazdy dziennej LED
  • regulator prędkości wraz z ogranicznikiem
  • bagażnik o pojemności 475 litrów*

 

* W zależności od wersji.

Dacia Duster w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej