Jesteś naDacia.pl

Dacia Jogger w opinii osób, które używają jej na co dzień

Poznaj oceny i informacje zwrotne naszych klientów zebrane przez niezależną platformę. eTrusted weryfikuje i poświadcza autentyczność tych opinii.

Wszystkie komentarze zebrane przez E-Trusted na temat Dacii Jogger

eTrusted jest częścią Trusted Shops, marki numer 1 w dziedzinie handlu elektronicznego w Europie*.

4.6 / 5 Bardzo dobrze

31 opinie w ciągu ostatnich 12 miesięcy

5 gwiazdki

67%

4 gwiazdki

25%

3 gwiazdki

6%

2 gwiazdki

0%

1 gwiazdki

0%

3.09.2023

Jedzie, mało pali. Na razie się nie psuje. 7+ na plus

2.09.2023

Jeszcze nie komentowałem.

3.09.2023

Jest dla mnie idealna

2.09.2023

Na samym początku chciałbym wyjaśnić nagłówek opinii: Kupując auta z dolnej półki cenowej - kierowałem się zdaniem: lepiej mieć tanie na gwarancji, niż w tej samej cenie używane lepszej marki. Teraz jednak zastanawiam się nad dokonanymi wyborami: łacznie mam 5 róznych Dacii: Joggera, 2 x Duster, Sandero oraz Dokkera VAN. Każda z nich jeździ w miarę dobrze, każda też z nich musiała trafić na serwis w którym zderzaliśmy się z naprawdę dziwnymi odpowiedziami. Oto bowiem na klamkę która nie działa - czekamy 3 m-ce ale podobno ciągle nie ma części. Pierdząca głośno turbina od 3ech miesięcy: czeka na znalezienie rozwiązania problemu. Skrzypi zawieszenie? "cecha charakterystyczna pojazdu". Nie działa otwieranie klapki wlewu paliwa? "Ja w swojej też tak mam". Zawiesza się czujnik poziomu gazu? "po zatankowaniu powinien się odwiesić". Po 7miu kilometrach przebiegu auto wyświetla błąd i każe zjechać do serwisu? "Musimy ściągnąć część z Francji - będzie za miesiąc. Oparcie fotela się buja? "musimy ściągnąć części", jak zrobili to go nie dokręcili ! Auta jeżdżą. Niektóre z niewielkimi problemami, ale do przodu. Jednak liczba tych mniejszych i większych problemów jest nieporównywalnie większa niż w innych samochodach znajdujących się pod moją ręką. I dlatego też - jeśli ktoś rozumie, że niestety w niskiej cenie otrzyma średni produkt - to jest wybór dla niego. Jeśli ktoś myśli że nowe będzie bezproblemowe - na pewno nie w tej marce.

3.08.2023

Jestem posiadaczem samochodu m-ki : Dacia Jogger 7 miejsc, benzyna - gaz. Samochód w pełni spełnia moje oczekiwania. Można jeszcze poprawić komfort jazdy wewnątrz pojazdu- przy dużych prędkościach 120-140 km/h, zbyt głośno wewnątrz pojazdu.

22.08.2023

Super auto w dobrej cenie

4.07.2023

Samochód bardzo wygodny. Posiada w zasadzie wszystko, czego potrzeba do komfortowej jazdy. Jedynie czego brakuje, to automatyczna skrzynia biegów, ponieważ manualna ma dość krótkie biegi i w mieście, trochę trzeba nią popracować. Jogger jest dość długi, więc trzeba o tym pamiętać przy parkowaniu, za to super jest kamerka cofania i czujniki. Generalnie, samochód fajnie wygląda i jest wygodny, czego trzeba więcej?

Marcin

1.08.2023

Samochód jest super, ekonomiczny, mega pakowny . Był kupiony dla rodziny 5 osobowej i psa pod wczasy do Chorwacji. Niestety przez los pojechało tylko 4 osoby i piesek. Zapakowaliśmy się do bagażnika, nie było przymusu brać kufra na dach. Ulepszył bym opcję radia po wyłączeniu silnika ( mam kartę) i nie do końca klimatyzacji rozprowadza powietrze tak jak powinno.

4.07.2023

Podoba się szybkość przłaczania z benzyny na gaz i małe spalanie gazu wygoda i przestrzeń dużo miejsca.. Szybki napęd turbo a także sylwetka z nowym logo Daci.Wady:Problem z zapłonem nie zawsze zapala za pierwszym razem a nawet drugim razem-coś jest żle skonfigurowane z systemem Start-Stop.

1.08.2023

Stosunek jakości do ceny jest ok. Koszty utrzymania są niskie ze względu na zasilanie LPG i możliwość wykupienia 5letniej gwarancji i serwisów. To takie toczydełko ale bardzo pojemne. Natomiast wyciszenie nie zachwyca. Ten sam napęd w Dusterze wypada lepiej pod względem wyciszenia.

* Od 1999 roku Trusted Shops oferuje sprzedawcom internetowym połączenie usługi zaufanej marki i ochrony kupującego. Trusted Shops łączy społeczność kilkudziesięciu milionów chronionych konsumentów w całej Europie, robiących zakupy u 25 000 sprzedawców internetowych certyfikowanych przez Trusted Shops. eTrusted to platforma informacji zwrotnych zgodna z przepisami RODO, pozwalająca konsumentom na wystawianie autentycznych opinii podczas interakcji z marką.

POZNAJ DACIĘ JOGGER