Dacia Dokker relingi dachowe

Akcesoria DOKKER

Praktyczne, bezpieczne i wszechstronne akcesoria, bez których nie będziesz mógł się obejść!

Poznaj nasze akcesoria

Spraw, aby Twoja Dacia Dokker była wyjątkowa, a podróże z nią jeszcze przyjemniejsze.

Dacia dokker - Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

Niezbędny do bezpiecznego ciągnięcia lub podtrzymywania sprzętu, takiego jak bagażnik na rowery, przyczepa, łódź, przyczepa kempingowa, sprzęt profesjonalny itd. Hak wykonany przez producenta pojazdu gwarantuje pełną kompatybilność z samochodem.

Dokker - Bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym

Bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym

Zainstaluj do 3 rowerów i zabierz je ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. Dzięki odchylanemu i składanemu bagażnikowi na rowery, będziesz miał zawsze dostęp do bagażnika. 

Dokker - Poprzeczki dachowe

Poprzeczki dachowe

 

Zapewniają wygodny i szybki montaż bagażnika na rowery, narty albo kufra dachowego, zwiększając możliwości transportowe Twojej Dacii. Zestaw dwóch poprzeczek.

Dokker - Kufer dachowy

Kufer dachowy

 

Zwiększ ładowność samochodu i podróżuj bez kompromisów! Kufer dachowy ma wiele zalet. Jest praktyczny, solidny, estetyczny, a dzięki wytrzymałemu zamknięciu – bezpieczny.

Dacia Dokker - Podłokietnik przedni

Podłokietnik przedni

 

Zwiększ swój komfort podróży i ciesz się dodatkowym schowkiem, do którego możesz włożyć drobne przedmioty osobiste. Regulowana wysokość dla jeszcze większego komfortu.

Dacia Dokker - Dywaniki tekstylne

Dywaniki tekstylne

Dywaniki podłogowe wykonane z tekstylnego materiału zabezpieczą wnętrze Twojej Dacii Dokker.

 Dacia Dokker - Wieszak mocowany na zagłówku

Wieszak mocowany na zagłówku

 

Umożliwia wieszanie marynarki, kurtki lub koszuli na zagłówku przedniego fotela. Zdejmowany i łatwy w montażu, przydatny na co dzień.

 Dacia Sandero - Wkład do bagażnika

Wkład do bagażnika

 

Idealny do łatwego transportu różnych produktów, w szczególności brudzących przedmiotów. Skutecznie chroni oryginalną wykładzinę i idealnie dopasowuje się do kształtu bagażnika Twojego pojazdu. Jest praktyczny, a za sprawą półsztywnego materiału, z którego został skonstruowany, i podwyższonych brzegów – też łatwy do zamontowania i czyszczenia.

Dacia Dokker - Siatka porządkująca – pozioma

Siatka porządkująca – pozioma

 

Idealna do organizacji wnętrza Twojego bagażnika. Dostosowana do rozmiarów Twojego samochodu, zapewnia idealne ułożenie przedmiotów podczas jazdy. Dostępna w wersji poziomej i pionowej.

 Dacia Dokker - Kratka samochodowa

Kratka samochodowa

 

Zapewnia prawdziwe oddzielenie przestrzeni bagażowej od przestrzeni pasażerskiej. Praktyczne rozwiązanie w przypadku transportu zwierząt czy rozmaitych przedmiotów w bagażniku. Wyłącznie do modelu Logan MCV.

Dacia Dokker - Alarm

Alarm

 

Skutecznie ogranicz próby kradzieży, montując alarm perymetryczny i pojemnościowy, który wykrywa otwarcie drzwi, włamanie oraz ruch w kabinie. 

Systemy wspomagania parkowania przodem i tyłem Dacii Dokker

Systemy wspomagania parkowania przodem i tyłem

Manewruj bezpiecznie, korzystając z systemu wykrywającego każdą przeszkodę przed i za samochodem oraz ostrzegającego o niebezpieczeństwie kolizji za pomocą sygnału dźwiękowego.

 Dacia Dokker - Kamera cofania

Kamera cofania

 

Ciesz się komfortem manewrów! Po włączeniu tylnego biegu wyświetl strefę za samochodem bezpośrednio na ekranie nawigacji. Linie nałożone na obraz pomogą Ci ocenić odległość od przeszkód.

Dacia Dokker w szczegółach

* Ceny orientacyjne bez montażu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej