Wygodne Raty

Wygodne Raty

W serwisie Dacii możesz skorzystać z oferty rozłożenia na raty Twojej płatności – formalności dopełnisz na miejscu. 

Wygodne raty - rozłóż swoje płatności

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Wygodne Raty

Oferta Wygodne Raty pozwoli Ci sfinansować:

 

 • przegląd
 • wymianę elementów eksploatacyjnych, naprawę
 • umowę serwisową
 • części zamienne, akcesoria
 • opony i kompletne koła
 • ubezpieczenie komunikacyjne w Programie PZU, ERGO Hestia, Allianz lub Warta (do 12 rat)
 • ubezpieczenie kosztów napraw samochodu używanego

 

RRSO 11, 56%
Credit Agricole Bank Polska S.A. (RRSO) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 690,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 948,45 zł, oprocentowanie stałe 9,50%, całkowity koszt kredytu 258,45 zł (w tym: prowizja 33,58 zł, odsetki 224,87 zł, koszt ubezpieczenia 0 zł), 13 miesięcznych równych rat w wysokości 282,03 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 282,06 zł. Kalkulację przygotowaliśmy 15.11.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym.


Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Dacia, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

Nasza oferta to:

możliwość skorzystania z 2-36 rat

finansowanie od 500 zł

decyzja online - decyzja nawet w 15 minut od momentu złożenia kompletu dokumentów

minimum formalności i dokumentów

Chcesz poznać wysokość rat serwisowych w Dacia Shop? To proste!

 • 1

  Odwiedź sklep.dacia.pl, wybierz Dealera i podaj numer rejestracyjny lub VIN swojej Dacii

 • 2

  Wybierz interesującą Cię usługę serwisową lub akcesoria, a pod ceną danej usługi wyświetli się informacja na temat raty

 • 3

  Po kliknięciu w szczegóły możesz sprawdzić symulację dla innej liczby rat

PROGRAM ADVANTAGE

12 rat

12 RAT RRSO 0%

dla programu Advantage

Z programem Advantage zyskujesz podwójnie.


Płacisz nawet o 30% mniej za serwis i nie musisz wydawać całej kwoty na raz.


Dodatkowo, z ofertą 12 Wygodnych Rat 0% możesz rozłożyć koszty usługi serwisowej na cały rok.


Zadbaj o wyższą wartość swojego auta. Umów się na wizytę już dziś!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1101,46 zł, całkowita kwota do zapłaty 1101,46 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 91,79 zł każda. Kalkulację przygotowaliśmy 1.08.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Dacii, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł. Materiał ma charakter informacyjny.


Szczegółowe informacje dotyczące Programu Advantage z 12 ratami RRSO 0% można znaleźć u Autoryzowanych Partnerów Dacii. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.08.2023 do 31.07.2024 r. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
 

KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE

wygodne raty

W 12 WYGODNYCH RATACH RRSO 0%

Skorzystaj z oferty i ciesz się nowymi kompletnymi kołami zimowymi przez cały sezon nie martwiąc się o fundusze.


Postaw na wygląd, komfort jazdy, bezpieczeństwo i rozłóż płatność na 12 nieoprocentowanych rat, a oszczędności przeznacz na inne przyjemności.
 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3486,20 zł, całkowita kwota do zapłaty 3486,20 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 290,52 zł każda. Kalkulację przygotowaliśmy 1.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Dacii, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 zł. Materiał ma charakter informacyjny.


Szczegółowe informacje dotyczące kompletnych kół zimowych z 12 ratami RRSO 0% można znaleźć u Autoryzowanych Partnerów Dacii.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 2.10.2023 do 31.03.2024 r. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.