Dacia concept car

Manifesto Concept Car

Dacia concept car

EKSPLORACJA PODSTAW PRZYSZŁOŚCI

Dacia prezentuje swój nowy concept car: Manifesto, esencja wartości marki. Jest to solidny i ekologiczny samochód, zaprojektowany do łatwego poruszania się w każdym terenie.

W tym samochodzie koncepcyjnym posuwamy się o krok dalej i wyobrażamy sobie prosty i dostępny sposób na cieszenie się przyrodą, czy to w pracy, czy podczas wypoczynku. 

Dacia concept car

Manifesto to bardzo kompaktowy i całkowicie otwarty SUV, aby być w bezpośrednim kontakcie z naturą. Jest lekkim i cichym towarzyszem, raczej zwinnym niż szybkim. Taki typ samochodu pozwoliłby łatwo zaopatrywać schroniska wysokogórskie lub monitorować stan instalacji zewnętrznych.

 

Manifesto nie zostanie wprowadzony na rynek. Jest to sposób na zaprezentowanie wszystkich naszych innowacji: tych, które są już obecne w niektórych modelach i zostaną rozszerzone na całą gamę; tych, które wkrótce wprowadzimy na rynek; oraz tych, które odkrywają nowe idee, do wykorzystania w nadchodzących latach.

Dzięki Manifesto, Dacia potwierdza swoją wizję fajnego, solidnego, niedrogiego i przyjaznego dla środowiska samochodu.

Praktyczne i cool

Inteligentne i niedrogie rozwiązania, które spełniają Twoje potrzeby. Fajnie!

Solidny i outdoorowy

Wytrzymałość i możliwości terenowe, dzięki którym dotrzesz tam, gdzie chcesz.

Eco-smart

Dla Dacii, ekologia i oszczędność stanowią jedność.

 

Praktyczne i Cool

Nasze samochody spełniają Twoje potrzeby, bez zbędnych ceregieli. Projektujemy rozwiązania, które są oszczędne, elastyczne i uniwersalne, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze - Twoich potrzeb. Dacia jest praktyczna, sprytna, niedroga i cool. 

Nasze innowacje na dziś i na jutro

Solidny i outdoorowy

Entuzjasta outdooru? Jesteś w dobrym miejscu. Nasze samochody są znane z tego, że są praktyczne, solidne i niezawodne w każdych warunkach drogowych. Nowy concept car Dacii skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą ponownie połączyć się z naturą lub pracują na świeżym powietrzu. 

Na każdy teren

Manifesto szanuje podstawy jazdy w terenie dzięki napędowi na 4 koła, dużemu prześwitowi, dużym kołom i nadwoziu, które poradzi sobie w najtrudniejszym terenie.

Wytrzymały

Na zewnątrz i wewnątrz. Nasze obecne prace mają na celu uczynienie naszych wnętrz - dywaniki podłogowe, pokrowce na siedzenia - bardziej trwałymi i łatwiejszymi do czyszczenia. Te ulepszenia pojawią się w naszych samochodach od przyszłego roku.

Ponieważ chcemy towarzyszyć Ci we wszystkich Twoich przygodach, postawiliśmy na praktyczność, wprowadzając następujące innowacje:

Sprytne fotele

Dacia concept car - fotele

Pokrowce na siedzenia są zdejmowane i można je błyskawicznie przekształcić w śpiwór. 

Wielofunkcyjny dach

Dacia concept car - dach

Dach jest wszechstronny i wielofunkcyjny. Rozkłada się i posiada regulowane pałąki dachowe, dzięki czemu można dopasować je do każdego kształtu bagażu. Jest to kontynuacja wielofunkcyjnych pałąków dachowych montowanych w Sandero Stepway lub w Joggerze.

Łatwy transport ładunku

Dacia concept car - blat roboczy
Ładowność to kolejny ważny aspekt dla Ciebie. Oprócz łatwości załadunku, wyposażyliśmy concept cara we wyciągarkę, aby ułatwić obsługę i możliwości mocowania. W tym samochodzie koncepcyjnym wyobrażamy sobie również możliwość przekształcenia tyłu samochodu w stół lub blat roboczy.

Eco-smart

Ambicją Dacii jest opracowanie bardziej przyjaznych dla środowiska modeli poprzez oszczędne i odpowiedzialne projektowanie. Aby odkrywać świat bez pozostawiania zanieczyszczeń, Manifesto skoncentrowany jest na niskim śladzie węglowym. Ten oszczędny i lekki samochód koncepcyjny prezentuje również pomysłowe innowacje, takie jak Starkle® i opona bez powietrza. 

poznaj również...

Filozofia Dacia

Filozofia Dacii

Dacia Spring

Dacia Spring