Ubezpieczenia

Specjalnie dla Klientów Dacii przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych TUiR Allianz Polska S.A., PZU SA. i ERGO Hestia.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów

Możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w salonie

  • mężczyzna korzysta z tabletu w słonecznym pokoju

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów

Poznaj szczegóły zawierania umowy ubezpieczenia bez konieczności wizyty w salonie

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, że w programach ubezpieczeń pojazdów Dacia w pakietach importerskich PZU, Ergo Hestia, Allianz jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w salonie.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktów telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Partnerów Dacia, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową.

 

Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty, sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu online.

 

Znajdź dealera w Twojej okolicy korzystając z interaktywnej mapy, którą znajdziesz klikając przycisk dostępny poniżej:

Wybierz dealera

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia dodatkowe w kredycie

Ubezpieczenie dodatkowe w leasingu

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej