Smart Start

Twoja nowa Dacia bliżej niż myślisz.

Dlaczego Smart Start?

smart start

Lepszego STARTU z nową Dacią nie mogłeś sobie wyobrazić!

Nie musisz nic wpłacać, rata pozostaje wyjątkowo niska, a już za parę dodatkowych złotych wchodzisz na wyższy poziom mocy, komfortu i zapewniasz sobie gwarancję spokoju korzystając z dodatkowych usług np. pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją.

 

W programie Smart Start możesz mieć nową Dacię bez wpłaty własnej oraz z niską ratą już od 449 zł (RRSO 6,72%). Okres finansowania od 25 do 61 miesięcy.

Sprawdź wysokość raty
TWOJA NOWA DACIA
TWOJA NOWA DACIA
Dzięki programowi Smart Start Twoja nowa Dacia jest bliżej niż myślisz.
WPŁATA WŁASNA od 0%
WPŁATA WŁASNA od 0%
Wyjedź z salonu Nową Dacią z niską ratą i bez wpłaty własnej. Okres finansowania to 25-61 miesięcy.
WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM
WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM
Przejdź na wyższy poziom zyskując więcej wyposażenia, mocniejszy silnik, bądź ubezpieczenie.
OPCJE NA KONIEC UMOWY
OPCJE NA KONIEC UMOWY
A na koniec umowy to Ty zdecydujesz co zrobić z autem, chcesz je zachować czy zmienić na nowe?

Sprawdź ofertę Smart Start dla samochodów Dacia

Nowa Dacia Sandero

 • Dacia Sandero z przodu

Już od 449 zł/mies. (RRSO 6,72%)

Przy 15% wkładu własnego

 

Stylowy samochód miejski!

Dynamiczny styl, chromowana osłona chłodnicy, światła z charakterystyczną linią świateł Dacii... Sandero uwiedzie Cię od pierwszego spojrzenia.

 

Dlaczego warto wybrać Twoją Dacię Sandero w ofercie Smart Start?

 • Na koniec umowy sam wybierasz czy chcesz pozostawić auto czy decydujesz się na nowe!
 • Wkład własny zaczyna się już od 0%!
 • Wyższy komfort jazdy i mocniejszy silnik jest w zasięgu Twojej ręki – sprawdź ile zapłacisz za wyższą wersję samochodu!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTYPoznaj Dacia Sandero

RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 6,72% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 47 900,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 8 143,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,49%, finansowane: opłata przygotowawcza: 1 590,28 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 026,62 zł. Miesięczna rata kredytowa 449,16 zł. Ostatnia rata 23 423,10 zł. Całkowita kwota kredytu: 39 757,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 50 372,70 zł. Stan na dzień 01.04.2021 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Nowa Dacia Sandero Stepway

 • Sandero Stepway z przodu

Już od 522 zł/mies. (RRSO 6,76%)

Przy 15% wkładu własnego

 

Odważ się na crossovera!

Zwiększony prześwit nadwozia, osłony nadkoli, stylizowane obręcze kół, przednia oraz tylna osłona w kolorze matowego chromu oraz dwukolorowe relingi dachowe – Sandero Stepway wyraźnie określa swój charakter.

 

Dlaczego warto wybrać Twoją Dacię Sandero Stepway w ofercie Smart Start?

 • To Ty decydujesz czy na koniec umowy pozostawisz auto, oddasz je czy decydujesz się na nowe!
 • Wkład własny zaczyna już od 0%!
 • Wyższy komfort jazdy i mocniejszy silnik jest w zasięgu Twojej ręki już za kilkadziesiąt dodatkowych złotych!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTYPoznaj Dacia Sandero Stepway

RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 6,76% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 45 900,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 6 885,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,49%, finansowane: opłata przygotowawcza: 1 560,60 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 2 970,13 zł. Miesięczna rata kredytowa 449,04 zł. Ostatnia rata 22 445,10 zł. Całkowita kwota kredytu: 39 015,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 49 387,54 zł. Stan na dzień 22.01.2021 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Dacia Logan

 • dacia logan z przodu

Już od 761 zł/mies. (RRSO 6,90%)

Przy 0% wkładu własnego

 

Rodzinny sedan w najlepszej cenie!

Solidny design, chromowana osłona chłodnicy, charakterystyczna linia świateł - Dacia Logan ma wszystko, aby się podobać, a do tego jest dostępna w najlepszej cenie.

 

Dlaczego warto wybrać Twoją Dacię Logan w ofercie Smart Start?

 • Możesz wybrać czy po zakończeniu umowy zatrzymasz samochód, oddasz czy zdecydujesz się na nowy!
 • Wpłata własna już od 0%!
 • Już za kilkadziesiąt dodatkowych złotych miesięcznie możesz cieszyć się wyższym komfortem jazdy i mocniejszym silnikiem!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTYPoznaj Dacia Logan

Nowa Dacia Duster

 • Dacia Duster z przodu

Już od 700 zł/mies. (RRSO 6,90%)

Przy 0% wkładu własnego

 

Nr 1 sprzedaży w segmencie SUV-ów*

Dacia Duster podkreśla swój charakter dzięki muskularnej sylwetce. Zarówno w mieście i na bezdrożach, przygód Ci nie zabraknie!

 

Dlaczego warto wybrać Twoją Dacię Duster w ofercie Smart Start?

 • Wkład własny już od 0%!
 • Wyższy komfort jazdy i mocniejszy silnik już za kilkadziesiąt dodatkowych złotych miesięcznie!
 • Na koniec umowy sam wybierasz jedną z trzech dostępnych opcji: zachowasz, oddasz lub wymienisz auto na nowe!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTYPoznaj Dacia Duster

Nowa Dacia Lodgy

 • Dacia Duster z przodu

Już od 932 zł/mies. (RRSO 6,90%)

Przy 0% wkładu własnego

 

Rodzinny, 7-miejscowy samochód o wyrazistym stylu

Lodgy dopasuje się do całej rodziny, nie zapominając o stylowym wyglądzie. Osłona chłodnicy, wyraziste zderzaki, szerokie reflektory i światła tylne o charakterystycznym wyglądzie podkreślają jego osobowość.

 

Dlaczego warto wybrać Twoją Dacię Lodgy w ofercie Smart Start?

 • Wpłata własna już od 0%!
 • Już za kilkadziesiąt dodatkowych złotych miesięcznie możesz wybrać wyższy komfort jazdy i mocniejszy silnik!
 • Na koniec umowy sam decydujesz czy zachowasz, oddasz lub wymienisz auto na nowe!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTYPoznaj Dacia Lodgy

RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 6,90% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 61 558,00 zł, okres 49 miesięcy, wpłata własna 9 295,26 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,49%, finansowane: opłata przygotowawcza: 2 090,51 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 195,97 zł. Miesięczna rata kredytowa 665,13 zł. Ostatnia rata 31 948,60 zł. Całkowita kwota kredytu: 52 262,74 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 874,88 zł. Stan na dzień 07.01.2021 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

48 zł miesięcznie to koszt Easy Service dla Klientów korzystających z Programu Smart Start na okres 61 miesięcy, dotyczy pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją Easy Service na 5 lat/80 000 km w cenie promocyjnej 2299 zł. 5 lat gwarancji, w tym 3 lata gwarancji producenta z limitem 100 000 km i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji Formuła Non Stop z limitem 80 000 km. Oferta promocyjna zawierająca pakiety przeglądów Easy Service do 5 lat lub z limitem 80 000 km z dodatkową gwarancją Formuła Non Stop ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Dacii

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej