Sandero mały samochód - silniki

Silniki Dacia Sandero

     

Dostępność Swoboda w każdym terenie z Dacią Sandero

ESSENTIAL
ESSENTIAL
EXPRESSION
EXPRESSION

benzyna (1)

TCe 90
już od 62 900 zł
już od 66 900 zł
ECO-G 100
już od 70 800 zł

Specyfikacje w szczegółach

Wykonaj symulację swoich oszczędności z ECO-G!

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

Sandero LPG 100

ECO-G 100

ECO-G : ekonomiczny!

 

Sandero jest teraz dostępne z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik ECO-G zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Sandero. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik ECO-G zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Sandero zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i mocą 90 KM jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą reaktywnością i płynnością w czasie jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. A to spryciarz!

TCe 90 CVT

Komfort jazdy

 

Ciesz się płynną i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów. Odpręż się!

SCe 65

Przystępny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy nowoczesny silnik o mocy 65 KM został zaprojektowany, aby w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Sandero. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Te modele również mogą się podobać...

DUSTER
DUSTER
już od 79 900 zł
SANDERO STEPWAY
SANDERO STEPWAY
już od 70 600 zł