Nowa Dacia Spring

zasięg, akumulator, ładowanie

  

OSZACUJ ZASIĘG I CZAS ŁADOWANIA

Określ kryteria dotyczące Dacii Spring i sposoby korzystania z niego, aby oszacować zasięg

Wprowadź kryteria dotyczące auta i wymaganego ładowania, aby ocenić jego czas ładowania w zależności od stacji ładowania.

nigdy za mało akumulatora

w domu
w domu

Podłącz Dacię Spring do domowego gniazda za pomocą specjalnego kabla lub zdecyduj się na przyspieszone ładowanie w mniej niż 5 godz. instalując gniazdo Wallbox.**

Na zewnątrz
Na zewnątrz

Podczas podróży możesz korzystać z publicznych terminali ładowania, aby naładować swój samochód elektryczny. Nie masz czasu do stracenia? Zamów ładowarkę DC (w opcji), aby mieć dostęp do szybkich stacji ładowania i odzyskać do 80% zasięgu w mniej niż godzinę!

* Cykl miejski WLTP odpowiada części miejskiej cyklu znormalizowanego. Pełny cykl WLTP jest cyklem znormalizowanym. Składa się w 57% z tras miejskich, w 25% z tras podmiejskich i w 18% z jazdy autostradą.

 

**  Podłączony za pomocą kabla typu 2 dostępnego w opcji podczas zakupu pojazdu, domowa ładowarka Wallbox powinna być zainstalowana przez autoryzowanego specjalistę. 

Zwiększ zasięg

  • Nowa Dacia Spring tryb Eco

Tryb ECO

Włącz tryb Eco, aby zwiększyć zasięg! Wpływając na niektóre odbiorniki energii elektrycznej i ograniczając prędkość Dacii Spring do 100 km/h, możesz zaoszczędzić do 9% energii elektrycznej.

Ładowanie na wyciągnięcie ręki

  • Nowa Dacia Spring My Dacia

MY Dacia

Podłącz swoją aplikację mobilną MY Dacia, aby zarządzać swoim dniem z elektrycznym samochodem.

 

Sprawdzaj zasięg, włączaj i wyłączaj ładowanie akumulatora w zależności od strefy godzinowej. Ładuj sprytnie! 

 

 

Znajdź terminale najbliżej Ciebie

Gotowy na jazdę Nową Dacią Spring?

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej