Jesteś naDacia.pl

Dacia Spring w opinii osób, które używają jej na co dzień

Poznaj oceny i informacje zwrotne naszych klientów zebrane przez niezależną platformę.

eTrusted weryfikuje i poświadcza autentyczność tych opinii.

Wszystkie komentarze zebrane przez E-Trusted na temat Dacii Spring

eTrusted jest częścią Trusted Shops, marki numer 1 w dziedzinie handlu elektronicznego w Europie*.

4.3 / 5 Dobrze

6 opinie w ciągu ostatnich 12 miesięcy

5 gwiazdki

33%

4 gwiazdki

66%

3 gwiazdki

0%

2 gwiazdki

0%

1 gwiazdki

0%

1.08.2023

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Samochód ma ładną sylwetkę i prosty w obsłudze. Wykonanie wnętrza bardzo dobre, klimatyzacja zdała zadanie w te gorące dni.

1.08.2023

Większy zasięg. Mocniejszy silnik.

7.06.2023

Minusy: hamulec ręczny jako jedyne zabezpieczenie przed zjazdem z pochyłości to igranie z losem. Gumowe, czarne przyciski klapy bagażnika i systemu multimedialnego nie budzą zaufania. Puszkowe odgłosy z blachy przy mocniejszym zamykaniu drzwi są żenujące. Ogromna różnica w zasięgu latem i zimą. Brak ustawienia parametrów (czasu i %) ładowania. Na smartfonie możliwe jedynie ręczne wstrzymanie. Poza tym genialne, o dobrym designie i wygodne małe auto miejskie i podmiejskie dla 2 osób i okazyjnych pasażerów z tyłu. Profity z jazdy autem elektrycznym bezcenne: darmowe "tankowanie" via fotowoltaika, buspass, darmowe parkowanie, brak smrodu spalin w garażu, żadnych filtrów oleju, dolewek, katalizatorów ani tłumików. Sprawdzony zasięg w trasie to 170 km przy 81% naładowania. Zaskakująco dobre przyśpieszenie spod świateł i na trasie po wyłączeniu trybu ECO.

7.06.2023

Przydała by się trochę większa moc ładowania powiedzmy 50kW na CCS oraz 22kW na Type 2. Poruszanie się po menu komputera pokładowego mogło być na kierownicy biorąc pod uwagę że wiele przycisków jest niewykorzystanych. No i światło w bagażniku też było by przydatne. Na plus zasługuje analogowy charakter deski rozdzielczej, bez udziwnień w stylu dotykowych przycisków sterowania klimatyzacją itp, co niestety w nowych samochodach jest zmorą. Podoba mi się także charakterystyka pracy silnika elektrycznego oraz aplikacja my Dacia. Jednakże brakuje mi w niej opcji regulacji mocy ładowania zwłaszcza na prądzie przemiennym oraz możliwości ustalenia harmonogramu ładowania. Te ostatnie usprawnienia wydaje mi się można by osiągnąć poprzez aktualizację software i mam nadzieję na to w przyszłości.

7.06.2023

W sumie bardzo dobry samochód na jazdę w mieście. Ale tylko dla osób z wlasnym garażem z możliwością ladowania w domu, bo czesto trzeba ładować. Trochę też zacina się wyświetlacz multimedialny. Ale po ponownym uruchomieniu samochodu, wraca do normy.

7.06.2023

Do poprawy: 1. Głośność radia w kierownicy 2. Ogranicznik prędkości nie na dole tylko gdzieś na bardziej widocznym miejscu 3. Wycieraczka przedniej szyby zwiększyć zasięg 4. Oświetlenie bagażnika 5. Podgrzewane lusterka Poza tym jest super

* Od 1999 roku Trusted Shops oferuje sprzedawcom internetowym połączenie usługi zaufanej marki i ochrony kupującego. Trusted Shops łączy społeczność kilkudziesięciu milionów chronionych konsumentów w całej Europie, robiących zakupy u 25 000 sprzedawców internetowych certyfikowanych przez Trusted Shops. eTrusted to platforma informacji zwrotnych zgodna z przepisami RODO, pozwalająca konsumentom na wystawianie autentycznych opinii podczas interakcji z marką.

POZNAJ DACIĘ SPRING