OUTDOOROWE SPOTKANIA DACII

Od 25 czerwca Dacia zaprasza na Dacia Extreme Tour, cykl wydarzeń, podczas których będzie można poznać i przetestować nową outdoorową gamę samochodów Dacii w wersji Extreme.

Dacia Extreme

Dacia Extreme Tour 2023 to cykl wydarzeń organizowanych przez Dacię od 25 czerwca do 3 września br. w 11 miejscowościach w różnych częściach Polski. Będą to kolejno: Poznań, Wrocław, Olsztyn, Bielawa, Szczecin, Szklarska Poręba, Narewka, Bielsko-Biała, Zakopane, Płock i Strzelce Dolne. Strefa Dacii Extreme dołącza do różnych imprez biegowych, maratonów rowerowych i innych wydarzeń outdoorowych zaplanowanych w tych miastach.

 

Podczas Dacia Extreme Tour będzie można poznać i przetestować modele z gamy Dacii w outdoorowej wersji Extreme. Wszystkie samochody przeznaczone do testów: Sandero Stepway, Duster oraz 7-miejscowy rodzinny Jogger, będą dostępne w wersji z dwupaliwowym silnikiem ECO-G 100. Dacia jest jedynym producentem oferującym kompletną gamę samochodów wyposażonych fabrycznie w dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG).

 

Na jazdy testowe modelami Dacia w wersji Extreme można zarejestrować się na dedykowanej stronie wydarzenia: Dacia Extreme Tour 2023 lub po prostu przychodząc na miejsce.

Dacia Extreme

DACIA W WERSJI EXTREME

Gama Dacii, oprócz nowej identyfikacji wizualnej marki, wzbogaciła się o nowy poziom wyposażenia: Extreme. Outdoor według Dacii to sposób na życie, a outdoorowy zestaw wyposażenia może być szczególnie przydatny dla poszukiwaczy przygód, aktywnych na świeżym powietrzu. Outdoorowy design wersji Extreme w dyskretny sposób nawiązuje do świata otwartych przestrzeni.

 

Modele Dacii w wersji Extreme wyróżniają się designem subtelnie nawiązującym do outdoorowej aktywności, oryginalnymi materiałami i innowacyjnymi funkcjami. We wnętrzu wersja Extreme posiada nowy rodzaj tekstylnej, szarej tapicerki o nazwie MicroCloud, która cechuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych i jest niezwykle łatwa do czyszczenia, a jej oryginalna powierzchnia, wizualnie przypominająca welur, jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku.

Dacia Extreme

Modele Sandero Stepway Extreme i Jogger Extreme zostały w standardzie wyposażone w system Extended Grip, który zapewnia optymalną skuteczność napędu w każdym, nawet trudnym terenie. System Extended Grip umożliwia obracanie się przednich kół i wybieranie luźnego gruntu aż do uchwycenia przyczepności, przy jednoczesnej optymalizacji parametrów pracy układu ESP.

 

Dacia w wersji Extreme, to również możliwość doposażenia auta w specjalne akcesoria z gamy akcesoriów InNature. W ramach nowego pakietu akcesoriów InNature będzie można zobaczyć pakiet Sleep, dzięki któremu Dacia Jogger może stać się autem przeznaczonym do spania na łonie natury.