Nowa Dacia Sandero Stepway Extreme

Dacia Sandero Stepway Extreme

Miejski crossover Dacia w bardziej muskularnym i outdoorowym stylu.

jogger

Sandero Stepway EXTREME ECO-G JUŻ OD 916 ZŁ / MIES. RRSO 10,66%* W OFERCIE DACIA NA 5

  • wersja ECO-G z fabryczną instalacją LPG w cenie wersji benzynowej (1)
  • do 5 lat gwarancji
  • do 5 lat przeglądów 
  • ubezpieczenie od 0,99% (2)
  • gwarancja stałej raty

To coś więcej niż kolejna wersja – to symbol

Dacia Sandero Stepway Extreme - Extended Grip

Extended Grip, aby dojechać w każde miejsce

Kto nigdy nie znalazł się w kłopotach na błotnistym terenie lub zaśnieżonych drogach, marząc o napędzie na 4 koła?

 

Sandero Stepway Extreme jest wyposażony w technologię, która zapewni Ci większą przyczepność na trudnych drogach: Extended Grip.

 

Po aktywacji mierzy przyspieszenie przekazywane z jednego koła na drugie, dzięki czemu opony lepiej „trzymają się” podłoża, niezależnie od jego rodzaju: śniegu, piasku czy błota.

Wygląd bardziej podkreślony

Dzięki topograficznym liniom i miedziano-brązowymi akcentami kolorystycznymi, wygląd Sandero Stepway Extreme inspirowany jest naturą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wytrzymalsze materiały

Sandero Stepway Extreme - dywaniki gumowe
Dywaniki gumowe
Sandero Stepway Extreme - Nakładka na próg drzwi
Nakładka na próg drzwi
Sandero Stepway Extreme - TEP MicroCloud
tapicerka materiałowa MicroCloud

Sandero Stepway Extreme w szczegółach

* RRSO dla Kredytu Dacia\ Smart Start wynosi 10,66% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 96 284 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 18 005,11 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,99%,  finansowane: prowizja bankowa: 3 131,16 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 959,22 zł. Miesięczna rata kredytowa 1 054,84 zł. Ostatnia rata 48 296,05 zł. Całkowita kwota kredytu: 78 278,89 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 111 586,25 zł. 

 

(1) Oferta dotyczy ceny Dacii Sandero i Sandero Stepway z fabryczną instalacją gazową ECO-G 100 w porównaniu do ceny Dacii Sandero z silnikiem benzynowym TCe 90.  Warunkiem skorzystania z oferty jest rejestracja i odbiór samochodu w 2023 roku. Liczba samochodów w promocji ograniczona.

 

(2) Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA – ALLIANZ , PZU, ERGO HESTIA. WARTA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 0,99% wartości samochodu w ramach oferty Smart Start lub 1,99% wartości samochodu w ramach oferty Dacia Finansowanie, skierowany jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Ofertą nie mogą zostać objęci klienci, którzy według obowiązującej w segmentacji w wymienionych TU przynależą do segmentu Klienta Korporacyjnego. 

Te modele również mogą się podobać...

DUSTER
DUSTER
już od 79 900 zł
SANDERO
SANDERO
już od 62 900 zł