Nowa Dacia Sandero Stepway Extreme

Dacia Sandero Stepway Extreme

Miejski crossover Dacia w bardziej muskularnym i outdoorowym stylu.

jogger

Sandero Stepway EXTREME W OFERCIE DACIA NA 5

  • rabat 7500 zł na Dacię Sandero Stepway z rocznika 2023 (1)
  • 3 lata gwarancji + 2 lata dodatkowej ochrony pogwarancyjnej za 1499 zł (2)
  • 5 lat przeglądów 
  • ubezpieczenie za 1,99% przy wyborze kredytu Smart Start (3)
  • zyskaj 3% na wkład własny z Dacia Finansowanie (4)

To coś więcej niż kolejna wersja – to symbol

Dacia Sandero Stepway Extreme - Extended Grip

Extended Grip, aby dojechać w każde miejsce

Kto nigdy nie znalazł się w kłopotach na błotnistym terenie lub zaśnieżonych drogach, marząc o napędzie na 4 koła?

 

Sandero Stepway Extreme jest wyposażony w technologię, która zapewni Ci większą przyczepność na trudnych drogach: Extended Grip.

 

Po aktywacji mierzy przyspieszenie przekazywane z jednego koła na drugie, dzięki czemu opony lepiej „trzymają się” podłoża, niezależnie od jego rodzaju: śniegu, piasku czy błota.

Wygląd bardziej podkreślony

Dzięki topograficznym liniom i miedziano-brązowymi akcentami kolorystycznymi, wygląd Sandero Stepway Extreme inspirowany jest naturą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wytrzymalsze materiały

Sandero Stepway Extreme - dywaniki gumowe
Dywaniki gumowe
Sandero Stepway Extreme - Nakładka na próg drzwi
Nakładka na próg drzwi
Sandero Stepway Extreme - TEP MicroCloud
tapicerka materiałowa MicroCloud

Sandero Stepway Extreme w szczegółach

(1) Rabat 7500 zł dotyczy modelu Sandero Stepway z rocznika produkcyjnego 2023. Konkretna cena pojazdu zależy od wybranej wersji i konfiguracji. Przykład reprezentatywny: cena katalogowa modelu Sandero Stepway ECO-G w wersji Expression: 79 200 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 75 300 zł, obecna cena: 71 700 zł. Oferta obowiązuje do 31.05.2024 r. jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności u Autoryzowanego Partnera (lista Autoryzowanych Partnerów dostępna jest na dacia.pl). Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów i na www.dacia.pl.

 

(2) Pakiet Oferta "przedłużonej gwarancji" (Formuła Non Stop z limitem kilometrów) za 1499 zł dotyczy modelu Dacia Sandero Stepway. Korzystając z niej, po gwarancji producenta (bazowe 3 lata i 100 000 km), zyskujesz ochronę na dodatkowe 2 lata z limitem do 80.000 kilometrów, na warunkach określonych w umowie. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Dacia lub na stronie www.dacia.pl. Najniższa cena Formuły Non Stop w powyższym wariancie z 30 dni przed obniżką to 99 zł. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i dotyczy zamówień złożonych pomiędzy 13.03.2024 a 31.05.2024 r na rocznik produkcyjny 2023. Dodatkowo, Formułę Non Stop z limitem kilometrów można łączyć w ramach oferty Dacia Finansowanie z rocznym pakietem ubezpieczenia Allianz, Ergo Hestia, PZU lub Warta w cenie od 1,99% wartości samochodu, w zależności od wybranego finansowania - szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Dacia oraz na www.dacia.pl

 

(3) Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA – ALLIANZ , PZU, ERGO HESTIA. WARTA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,99% wartości samochodu w ramach finansowania Dacia Smart Start i Dacia Business Plan, skierowany jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Ofertą nie mogą zostać objęci klienci, którzy według obowiązującej w segmentacji w wymienionych TU przynależą do segmentu Klienta Korporacyjnego. Do ceny mogą zostać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu. Oferta ubezpieczenia dostępna tylko z finansowaniem Mobilize Financial Services (Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque SA Oddział w Polsce lub RCI Leasing Polska sp. z o.o.) 

 

(4) Zysk zależy od wersji wyposażenia wybranego pojazdu i stanowi dopłatę do wkładu własnego w finansowaniu Smart Start w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje od 13.03.2024 do 31.05.2024 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Dacia, których lista dostępna jest na dacia.pl.

Te modele również mogą się podobać...

DUSTER
DUSTER
już od 79 900 zł
SANDERO
SANDERO
już od 62 900 zł