Nouvelle Dacia Sandero Stepway crossover

Nowa Dacia Sandero Stepway

535 zł / miesiąc
RRSO: 8,33 %
już od 58 200 zł
NOWE SANDERO STEPWAY STEPWAY ESSENTIAL TCe 90 MY22

Design

Nowoczesny i solidny Crossover

Imponująca sylwetka, proste i poziome linie, nowa linia świateł marki w kształcie litery Y z światłami LED i podwyższonym prześwitem... Nowa Dacia Sandero Stepway odsłania swój całkowicie odnowiony design, podkreślając jednocześnie swój styl crossovera. Komfortowe wnętrze przywita Cię wielofunkcyjną przestrzenią, w której przeżyjesz wyjątkowe przygody.

  • Sandero Stepway - crossover przód
  • Sandero Stepway - profil
  • Sandero Stepway - z tyłu
  • Wnętrze - Sandero Stepway
  • Sandero Stepway - Wnętrze

Prostota użytkowania i wszechstronność

Sandero Stepway crossover - Komfort

Komfort i wszechstronność

Praktyczne wyposażenie

Każdego dnia możesz podróżować w najlepszych warunkach dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zaprojektowanemu tak, aby użytkowanie Nowego Sandero Stepway było czystą przyjemnością! Karta i bezkluczykowy dostęp, podłokietnik centralny ze schowkiem oraz automatycznym hamulcem postojowym to wyposażenie, któremu nie możesz odmówić!

 

Czas na urlop! Dzięki podwyższonemu prześwitowi, z łatwością pokonasz każdą drogę. Często coś przewozisz? Ciesz się modułowym bagażnikiem, jeszcze bardziej przestronnym dzięki możliwości złożenia kanapy tylnej i zdobądź jeszcze więcej miejsca dzięki wielofunkcyjnym relingom dachowym. 

 

Systemy wspomagania jazdy - Sandero Stepway crossover

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

To, co najważniejsze dla Ciebie!

Zarówno w mieście, jak i na autostradzie bądź spokojny za kierownicą swojego Nowego Sandero Stepway dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zaprojektowanemu w taki sposób, aby umożliwić bezpieczne podróżowanie:

 

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
System E-call (połączenie alarmowe)
System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania
System kontroli martwego pola
System wspomagania ruszania pod górę
Automatyczny hamulec postojowy
Regulator-ogranicznik prędkości
Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego

System multimedialny Sandero Stepway

Multimedia

Współczesna technologia

Miej podgląd do wszystkich informacji, nie spuszczając oczu z drogi, na dużym 8’’ ekranie centralnym, z funkcją replikacji swojego  smartfona, systemem multimedialnym Media Control kompatybilnym z Android Auto™ i Apple CarPlay™. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Podłącz swój smartfon przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB.

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

LPG Sandero Stepway

TCe 100 LPG

LPG: słuszny wybór dla Twojej Dacii !

 

Nowe Sandero Stepway jest teraz dostępne z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG. Przetestowane i proste w użytkowaniu rozwiązanie, wykonane na etapie produkcji, przystępne i ekonomiczne w użytkowaniu zapewni oszczędności w wydatkach na paliwo oraz zmniejszy emisję CO2. A to jeszcze nie wszystko! Dzięki turbodoładowaniu i 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Nowy Sandero Stepway zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90 FAP

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i 90 KM gwarantuje niskie zużycia paliwa i ograniczenie emisji CO2, a jednocześnie prawdziwą przyjemność z jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. Sprytne!

TCe 90 CVT FAP

  Komfort jazdy 

 

Ciesz się płynna i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów.  Odpręż się!

SCe 65 FAP

Ekonomiczny 

 

Wyposażony w ręczną zmianę biegów, 3-cylindrowy nowoczesny i ekonomiczny silnik o mocy 65 KM został opracowany aby, w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Nowym Sandero Stepway. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Wymiary

Sandero Stepway wymiary z przodu
Sandero Stepway wymiary z profilu
Sandero Stepway wymiary z tyłu

    Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

    dowiedz się więcej