Przegląd

Skorzystaj z usług specjalistów sieci Dacii, którzy zadbają o prawidłowe działanie Twojego pojazdu. Odpowiedni przegląd to gwarancja Twojego bezpieczeństwa.

Dacia - Przegląd

Przegląd Twojej Dacii

Przegląd w serwisach Dacii obejmuje sprawdzenie punktów kontrolnych odwiedzialnych za bezpieczeństwo, a także m.in. wymianę oleju, wymianę filtrów i świec zapłonowych oraz wymianę płynów eksploatacyjnych, wszystko zgodnie z programem przeglądów Dacii i zaleceniami producenta. Serwis Dacii to pewność, że Twój samochód jest zawsze w doskonałej formie.

Umów się na wizytę online

Nie czekaj dłużej!

Dowiedz się więcej o przeglądzie

Dacia - Serwis posprzedażny - Przegląd

Przegląd, tak po prostu

Przestrzegając programu obsługi technicznej, unikniesz usterek związanych ze zużyciem i skontrolujesz skuteczność poszczególnych elementów i wyposażenia Twojej Dacii.

Zapoznaj się z naszymi poradami
Dacia - Serwis posprzedażny - Przegląd

Obsługa serwisowa Dacii

Dowiedz się więcej o obsłudze serwisowej dopasowanej do Twoich potrzeb i budżetu! Skorzystaj z naszej oferty w zakresie obsługi serwisowej (wymiana oleju, filtrów itp.) dopasowanej do Twoich potrzeb i budżetu.
 

Umów się na wizytę online
Dacia - Gwarancja, ubezpieczenie i assistance

Gwarancja, ubezpieczenie i assistance

Dacia jest przy Tobie, aby każdego dnia pomagać Ci stawiać czoło nieprzewidzianym sytuacjom.

Poznaj wszystkie nasze formuły
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej