Nowy wizerunek Dacii

Nowe logo, nowe kolory, kompletnie nowa gama, by lepiej zaprezentować nasze zobowiązanie do prostoty, solidności i dostępności.

Nowa tożsamość Dacia
Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Dacia ewoluuje, by lepiej dopasować się do Twoich oczekiwań. Po zmodernizowaniu całej gamy, rozpoczynamy nowy rozdział, zmieniając tożsamość marki, nadając jej bardziej współczesny i zdecydowany charakter. 

 

Po raz pierwszy zaprezentowana w komunikacie, nasza nowa tożsamość marki jest teraz widoczna na wszystkich naszych samochodach, a także na zewnętrznych oznakowaniach naszych punktów sprzedaży. 

Co jest nowe?

Nowy emblemat - Dacia

Emblemat Dacia Link

Emblemat składa się z połączonych liter D i C, symbolu więzi zaufania między Dacia a jej klientami (stąd jego nazwa „Dacia Link”).

 

Już teraz możesz go zobaczyć na wszystkich naszych modelach: z przodu, kołpaki kół, interfejs systemów multimedialnych...

Nowe logo - Dacia

Logotyp

5 liter z minimalistycznym designem, reprezentujące duch marki: solidność i to, co najważniejsze.

 

Zobacz logo na wszystkich oznakowaniach zewnętrznych i wewnętrznych naszych samochodów.

Nowe kolory - Dacia

Kolory

Nowy kolor lakieru, Lichen Khaki, jest już dostępny. 

 

Inspirowany naturą odcień khaki nadaje ton nowej palecie kolorów, która jest dostępna w całej gamie.

Nowa struktura gamy - Dacia

Poziomy gamy

Zmieniliśmy nazwy poziomów gam, aby nasza oferta była jeszcze bardziej przejrzysta.

 

Essential to wersja najbardziej przystępna. Expression to nowe serce gamy. Journey to wersja najlepiej wyposażona z Extrême, bardziej terenową.

Chcesz zobaczyć rezultat?

Poznaj nowy design naszych modeli.

Zobacz nasze samochody w rozszerzonej rzeczywistości

Wybierz model i kolor... i zobacz swoją Dacię z nowym wizerunkiem w Twoim garażu, na środku Twojego salonu, a nawet na Twoim biurku! Dzięki aplikacji, możesz obejrzeć samochód z każdej strony, wsiąść do środka, powiększyć szczegóły i udostępnić zdjęcia bliskim.
 

Pobierz aplikację Dacia AR