Dacia Duster
Dni Dustera od 20 czerwca do 5 lipca
Dacia Jogger

Dacia Duster

Już od 999 zł/mies. (RRSO 12,54%)

Z pakietem umów serwisowych i ochroną pogwarancyjną w kredycie Smart Start

zapytaj o ofertę
Dacia Duster - tył pojazdu
Trzecia generacja Dustera już tu jest! Charakterystyczny design, cenione możliwości terenowe i wszechstronność na najwyższym poziomie. Umów się na jazdę próbną podczas Dni Dustera!
Nowa Dacia Duster
Dni Dustera od 20 czerwca do 5 lipca
Umów się na jazdę próbną
Dacia Duster full hybrid

Hybryda bez konieczności ładowania

Dacia Duster po raz pierwszy dostępna jest z silnikiem full hybrid o mocy 140 KM. Akumulator ładowany jest w trakcie jazdy dzięki hamowaniu rekuperacyjnemu, które pozyskuje energię podczas zwalniania i hamowania. Poruszaj się do 80% czasu w trybie w 100% elektrycznym w cyklu miejskim, oszczędzając do 40% paliwa i zmniejszając emisję CO₂ o 20%.

 

Nowy Duster dostępny jest również z silnikiem ECO-G 100 oraz TCe 130 - także w wersji z napędem 4x4.

Alt Image C29

Media Nav Live

Nowy system multimedialny Media Nav Live wyposażony jest w Ekran multimedialny 10’’, usługi online, dźwięk przestrzenny oraz bezprzewodową replikację smartfona.

 

Wszystkie dane dotyczące jazdy i zużycia paliwa możesz śledzić na 7-calowym ekranie komputera pokładowego.

Alt Image C29

System mocowania YouClip

YouClip to innowacyjny 6-punktowy system mocowania, pozwalający wygodne i bezpieczne zamocowanie telefonu, dedykowanego akcesorium 3 w 1, lampki lub innego praktycznego akcesorium.

 

Mocowania YouClip znajdziesz na przedniej konsoli, na zagłówkach i konsloli środkowej z wygodnym dostępem dla pasażerów w drugim rzędzie siedzeń, jak również w bagażniku.

BARDZIEJ DUSTER NIŻ KIEDYKOLWIEK

Osłony progów i nadkoli z tworzywa Starkle®
Solidna konstrukcja, zwiększony prześwit oraz poprawiony kąt natarcia
Światła dzienne w kształcie litery Y
BARDZIEJ DUSTER NIŻ KIEDYKOLWIEK

Dacia Duster
Osłony progów i nadkoli z tworzywa Starkle®

RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 12,54% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 79 900,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 16 379,50 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 8,59%, finansowane: prowizja bankowa: 2 720,78 zł; ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 178,19 zł; umowa serwisowa: 4 499,00 zł. Miesięczna rata kredytowa 999,25 zł. Ostatnia rata 41 907,55 zł. Całkowita kwota kredytu: 68 019,5 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 101 862,58 zł. Stan na dzień 26.03.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

 

Pakiet przeglądów Easy Service dla Dustera dostępne w cenie 4 499 zł zawiera dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej z limitem 80 000 km. Oferta za 4 499 zł obowiązuje w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Dacii.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.