Układ zapłonowy

Oryginalne akumulatory Dacii są gwarancją działania wszystkich komponentów elektrycznych i elektronicznych Twojego pojazdu.

  • Dacia - Serwis posprzedażny układu zapłonowego

Akumulator

Akumulator, stanowiący integralną część układu ładowania, umożliwia magazynowanie energii podczas jego działania. Mimo że ładuje się podczas pracy silnika, nie należy zaniedbywać jego konserwacji i regularnie sprawdzać jego zużycie. Akumulator jest sercem Twojego samochodu. Źle utrzymywany powoduje 85% usterek.

Umów się na wizytę online

Nie czekaj dłużej!

Dowiedz się więcej na temat akumulatora

Dacia - Serwis posprzedażny układu zapłonowego

Świece zapłonowe, tak po prostu

Niesprawna świeca sprawia, że silnik wytwarza zanieczyszczenia i brak mu mocy, a do tego powoduje nadmierne zużycie paliwa.

Więcej porad i wskazówek
Dacia - Serwis posprzedażny

Obsługa techniczna Dacii

Dowiedz się więcej o obsłudze technicznej dopasowanej do Twoich potrzeb i budżetu! Skorzystaj z naszej oferty usług w zakresie obsługi technicznej (wymiana oleju, filtrów itp.) dopasowanej do Twoich potrzeb i czasu.

Umów się na wizytę online
Dacia

Gwarancja, ubezpieczenie i assistance

Dacia jest przy Tobie, aby każdego dnia pomagać Ci stawiać czoło nieprzewidzianym sytuacjom.

Poznaj wszystkie nasze formuły

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej