Pakiety na układ hamulcowy

Możesz w pełni zaufać swojemu samochodowi dzięki kontrolom jakości przeprowadzonym przez naszych specjalistów, którzy wymienią też w razie potrzeby klocki i tarcze hamulcowe.

Dacia - Serwis posprzedażny Układu hamulcowego

Siła hamowania

Sprawny układ hamulcowy jest gwarantem Twojego bezpieczeństwa. Klocki hamulcowe muszą być kontrolowane i okresowo wymieniane. Dzięki wielu punktom kontroli opracowanym przez sieć Dacia, sprawdzone zostaną wszystkie podzespoły (tarcze, klocki, płyn hamulcowy).

Umów się na wizytę online

Nie czekaj dłużej!

Dowiedz się więcej o układzie hamulcowym

Dacia - Serwis posprzedażny Układu hamulcowego

Układ hamulcowy, tak po prostu

Czy wiesz, że...? Aby zadbać o hamulce i jednocześnie zaoszczędzić, wystarczy uprzedzać hamowanie i korzystać z hamowania silnikiem.

Więcej porad i wskazówek
Dacia - Serwis posprzedażny

Obsługa techniczna Dacii

Dowiedz się więcej o obsłudze technicznej dopasowanej do Twoich potrzeb i budżetu! Skorzystaj z naszej oferty usług w zakresie obsługi technicznej (wymiana oleju, filtrów itp.) dopasowanej do Twoich potrzeb i czasu.

Umów się na wizytę online
Dacia - Gwarancja, ubezpieczenie i assistance

Gwarancja, ubezpieczenie i assistance

Dacia jest przy Tobie, aby każdego dnia pomagać Ci stawiać czoło nieprzewidzianym sytuacjom.

Poznaj wszystkie nasze formuły

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej