Gama LPG Dacia

Poznaj wszystkie nasze samochody i ciesz się dużym wyborem nowych samochodów Dacii LPG w przystępnej cenie dla osób prywatnych i firm.

NOWY DUSTER
już od 52 200 zł
NOWY DUSTER ACCESS 1.0 TCe 90 f.2
NOWY JOGGER
już od 63 400 zł
NOWY JOGGER ESSENTIAL TCe 100 LPG 5-miejsc
NOWE SANDERO
już od 43 500 zł
NOWE SANDERO ACCESS SCe 65 MY22
NOWE SANDERO STEPWAY
już od 58 200 zł
NOWE SANDERO STEPWAY STEPWAY ESSENTIAL TCe 90 MY22
NOWY LOGAN Z LPG
już od 56 400 zł
NOWY LOGAN Z LPG ESSENTIAL TCe 100 LPG

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej