Dacia Sandero Stepway Techroad - Widok 3/4 z tyłu samochodu - Kolor czerwony Fusion

Seria limitowana Sandero CELEBRATION

Ciesz się nowym designem i wyposażeniem dobranym tak, by Twoje życie było łatwiejsze, zawsze w cenie Dacii!

  • Dacia Sandero Stepway Techroad - Widok 3/4 z przodu samochodu - Kolor czerwony Fusion
  • Dacia Sandero Stepway seria limitowana Techroad - Widok wnętrza i tylnych siedzeń

Atrakcyjny design i praktyczne technologie

Dacia Sandero Stepway seria limitowana Techroad - Widok z boku samochodu - Kolor czerwony Fusion

Nowoczesność w przystępnej cenie

Nowy kolor nadwozia Niebieski Iron, 16” obręcze Expression oraz niebieskie logo Stepway podkreślają dynamiczny charakter. 

 

Wyrazisty, niebieski kolor dobrze podkreśla cechy nowej serii limitowanej.

Dacia Sandero Stepway seria limitowana Techroad - Widok przednich siedzeń i stanowiska kierowcy

Komfort w cenie Dacii

Na pokładzie, klimatyzacja automatyczna, system Media Nav Evolution oraz system wspomagania parkowania tyłem zapewnią Ci komfort i wygodę jakiej oczekujesz do swojej Dacii.

Dacia Sandero w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej