Sandero Stepway crossover silniki

Silniki Dacii Sandero Stepway

     

Dostępność Swoboda w każdym terenie z Dacią Sandero

STEPWAY ESSENTIAL
STEPWAY ESSENTIAL
STEPWAY COMFORT
STEPWAY COMFORT

benzyna + LPG (1)

ECO-G 100
już od 66 500 zł
już od 70 200 zł
TCe 90
już od 64 200 zł
już od 67 900 zł
TCe 90 X-Tronic
już od 73 900 zł

Specyfikacje w szczegółach

Wykonaj symulację swoich oszczędności z ECO-G!

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

Sandero Stepway LPG 100

ECO-G 100

ECO-G: ekonomiczny

 

Sandero Stepway jest teraz dostępny z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia: ECO-G. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik ECO-G zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Sandero Stepway. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik ECO-G zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Sandero Stepway zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i mocą 90 KM jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą reaktywnością i płynnością w czasie jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. A to spryciarz!

TCe 90 CVT

  Komfort jazdy 

 

Ciesz się płynna i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów. Odpręż się!

SCe 65

Przystępny

 

Dostępny z ręczną skrzynię biegów, 3-cylindrowy nowoczesny silnik o mocy 65 KM został zaprojektowany, aby w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Sandero Stepway. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Te modele również mogą się podobać...

NOWY DUSTER
NOWY DUSTER
już od 66 600 zł
LOGAN
LOGAN
już od 57 900 zł
LODGY
LODGY
już od 79 300 zł