Sandero Stepway crossover silniki

Silniki Nowej Dacii Sandero Stepway

     

Dostępność Swoboda w każdym terenie z Nową Dacią Sandero

ESSENTIAL STEPWAY
ESSENTIAL STEPWAY
EXPRESSION STEPWAY
EXPRESSION STEPWAY

benzyna + LPG (1)

ECO-G 100
już od 70 450 zł
już od 76 150 zł
TCe 90
już od 67 600 zł
już od 73 300 zł
TCe 90 CVT
już od 79 300 zł
TCe 110
już od 77 950 zł

Specyfikacje w szczegółach

Wykonaj symulację swoich oszczędności z ECO-G!

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

Sandero Stepway LPG 100

ECO-G 100

ECO-G: ekonomiczny

 

Nowe Sandero Stepway jest teraz dostępne z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia: ECO-G. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik ECO-G zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Nowego Sandero Stepway. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik ECO-G zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Sandero Stepway zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 110

Moment obrotowy, który zapewni przyjemność z jazdy

 

Jest to najnowsza generacja 3-cylindrowego turbodoładowanego silnika benzynowego z bezpośrednim wtryskiem, który rozwija moc 110 KM, zapewnia wysokie osiągi przy niskim zużyciu paliwa. Innowacje technologiczne zapewniają większy moment obrotowy już na starcie, co daje większą radość z jazdy. Przyjemnych doznań!

TCe 90

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i mocą 90 KM jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą reaktywnością i płynnością w czasie jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. A to spryciarz!

TCe 90 CVT

  Komfort jazdy 

 

Ciesz się płynna i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów. Odpręż się!

Te modele również mogą się podobać...

NOWY DUSTER
NOWY DUSTER
już od 77 000 zł
NOWE SANDERO
NOWE SANDERO
już od 59 900 zł