Nouvelle Dacia Sandero citadine

Nowa Dacia Sandero

już od 43 500 zł
NOWE SANDERO ACCESS SCe 65 MY22

Design

Mały samochód nowoczesny i solidny

Solidna sylwetka i ponownie zaprojektowany przód, podkreślony nową linią świateł marki w kształcie litery Y ze światłami LED – Nowa Dacia Sandero odsłania swój całkowicie odnowiony design. Wnętrze, przestronny bagażnik i praktyczne schowki. Nowa Dacia Sandero dostosuje się do Twoich codziennych obowiązków, aby podróże były jeszcze przyjemniejsze.

  • Sandero mały samochód - przód
  • Sandero mały samochód - z zewnątrz z profilu
  • Sandero mały samochód z zewnątrz z tyłu
  • Wnętrze - Sandero
  • Wnętrze - Sandero

Prostota użytkowania praktyczna i komfortowa

Sandero mały, komfortowy samochód

Komfort i praktyczność

Ciesz się komfortową podróżą

Gotowi na przygodę? Uruchom silnik za pomocą karty, usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się nowoczesnym wyposażeniem, przemyślanym pod kątem praktyczności: nowe, elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, regulacja kierownicy i fotela kierowcy oraz nowy design deski rozdzielczej, który skupia w jednym miejscu najważniejsze elementy sterowania Nowym Sandero. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

 

W trakcie podróży, możesz bez przeszkód kontrolować temperaturę i cieszyć się optymalnym komfortem dzięki systemowi automatycznej klimatyzacji... Robi się ciemno? Nie ma problemu! Reflektory LED w Nowym Sandero zapalą się automatycznie i zapewnią maksymalną widoczność, zarówno w dzień, jak i w nocy.

Systemy wspomagania jazdy - Sandero

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

To co najważniejsze dla Ciebie!

Męczy Cię nieustanna czujność? Odpręż się! Nasze systemy wspomagania jazdy będą Ci towarzyszyć przez całą podróż, aby Cię chronić i uprościć codzienne trasy:

 

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
System E-call (połączenie alarmowe)
System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania
System kontroli martwego pola
System wspomagania ruszania pod górę
Automatyczny hamulec postojowy
Regulator-ogranicznik prędkości
Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego

System multimedialny Sandero

Multimedia

Współczesna technologia

Dzięki nowemu systemowi Media Control z radiem i możliwością podłączenia telefonu za pomocą Bluetooth®, możesz kontrolować swój system audio za pomocą przycisków przy kierowcy i korzystać z ulubionego systemu nawigacji z poziomu telefonu. Aby Twój komfort we wnętrzu był jeszcze przyjemniejszy, aplikacja Dacia Media Control pozwala również na podłączenie i wyświetlenie interfejsu radia na ekranie Twojego telefonu.

Dostępne silniki

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

LPG Sandero - LPG

TCe 100 LPG

LPG: słuszny wybór dla Twojej Dacii !

 

Nowa Dacia Sandero jest teraz dostępna z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG. Przetestowane i proste w użytkowaniu rozwiązanie, wykonane na etapie produkcji, przystępne i ekonomiczne w użytkowaniu zapewni oszczędności w wydatkach na paliwo oraz zmniejszy emisję CO2. A to jeszcze nie wszystko! Dzięki turbodoładowaniu i 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Nowy Sandero zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90 FAP

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i 90 KM gwarantuje niskie zużycia paliwa i ograniczenie emisji CO2, a jednocześnie prawdziwą przyjemność z jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. Sprytne!

TCe 90 CVT FAP

  Komfort jazdy 

 

Ciesz się płynna i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów.  Odpręż się!

SCe 65 FAP

Ekonomiczny 

 

Wyposażony w ręczną zmianę biegów, 3-cylindrowy nowoczesny i ekonomiczny silnik o mocy 65 KM został opracowany, aby w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Nowym Sandero. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Wymiary

Sandero wymiary z przodu
Sandero wymiary z profilu
Sandero wymiary z tyłu

    Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

    dowiedz się więcej