Dacia Logan

Dacia Logan

Design

Nowoczesny i rodzinny sedan

Nowoczesna sylwetka i poprawiony przód, podkreślony nową linią świateł marki w kształcie litery Y ze światłami LED – Dacia Logan odsłania swój całkowicie odnowiony design. Wnętrze, dzięki praktycznemu wyposażeniu, pojemnemu bagażnikowi i przestronności wnętrza, Dacia Logan zapewni całej rodzinie podróż w niezwykle komfortowych warunkach.

  • Logan sedan z przodu
  • Logan sedan - Z zewnątrz z profilu
  • Logan sedan z zewnątrz z tyłu
  • Wnętrze - Logan
  • Wnętrze - Logan

Wyposażenie

Przyjemność z użytkowania i przestrzeń dla całej rodziny

Logan - Komfort

KOMFORT I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Spoglądaj dalej!

Ergonomiczna deska rozdzielcza, podłokietnik centralny ze schowkiem, połączony z automatycznym hamulcem postojowym, nowe elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, regulacja fotela kierowcy, klimatyzacja i bezkluczykowy dostęp ... Podróżuj w jak najlepszych warunkach, dzięki wyposażeniu przemyślanemu w taki sposób, aby ułatwić Twoje codzienne obowiązki.

 

Ruszaj na wakacje! Dzięki dużej, w 100% komfortowej przestrzeni pasażerskiej, rozkładanym stolikom typu lotniczego wyposażonym w uchwyty na kubki oraz przestronnemu bagażnikowi otwieranemu automatycznie, Dacia Logan dopasuje się do potrzeb całej rodziny. Potrzebujesz więcej miejsca? Pochyl kanapę, aby skorzystać z jeszcze większej przestrzeni ładunkowej, bardzo łatwej w organizacji i 4-modułowym organizerom w bagażniku.

Systemy wspomagania jazdy - Logan Sedan

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGANIA JAZDY

To co najważniejsze dla Ciebie!

Zachowaj czas na reakcję, korzystając z naszych systemów wspomagania jazdy, które będą Cię chronić w trakcie całej podróży:  

 

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
System E-call (połączenie alarmowe)
System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania
System kontroli martwego pola
System wspomagania ruszania pod górę
Automatyczny hamulec postojowy
Regulator-ogranicznik prędkości
Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego

System multimedialny Logan

Multimedia

Współczesna technologia

Miej podgląd do wszystkich informacji, nie spuszczając oczu z drogi, na dużym 8’’ ekranie centralnym, z funkcją replikacji smartfona, systemem multimedialnym Media Control kompatybilnym z Android Auto™ i Apple CarPlay™. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Podłącz swój smartfon przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB.

Dostępne silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

LPG Logan

TCe 100 ECO-G

ECO-G: słuszny wybór dla Twojej Dacii !

 

Nowy Logan jest teraz dostępny z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i ECO-G. Przetestowane i proste w użytkowaniu rozwiązanie, wykonane na etapie produkcji, przystępne i ekonomiczne w użytkowaniu zapewni oszczędności w wydatkach na paliwo oraz zmniejszy emisję CO2. A to jeszcze nie wszystko! Dzięki turbodoładowaniu i 100 KM, silnik ECO-G zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Wymiary

Logan wymiary z przodu
Logan wymiary z profilu
Logan wymiary z tyłu