Logan hatchback - silniki

Silniki Nowej Dacii Logan

  

Wykonaj symulację swoich oszczędności z LPG!

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

Logan LPG 100

LPG 100

LPG: ekonomiczny 

 

Nowa Logan jest teraz dostępna z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia: LPG. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik LPG zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Nowej Logan. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Nowy Logan zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i mocą 90 KM jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą reaktywnością i płynnością w czasie jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. A to spryciarz!

TCe 90 CVT

  Komfort jazdy 

 

Ciesz się płynną i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów. Odpręż się!

SCe 65

Przystępny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy nowoczesny silnik o mocy 65 KM został zaprojektowany, aby w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Nową Logan. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Te modele również mogą się podobać…

SANDERO
SANDERO
już od 36 900 zł
DUSTER
DUSTER
już od 48 900 zł
LODGY
LODGY
już od 65 600 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej