Logan hatchback - silniki

Silnik Nowej Dacii Logan

  

Specyfikacje w szczegółach

Wykonaj symulację swoich oszczędności z LPG!

Ekonomiczny silnik

Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszemu silnikowi dopasowanemu do Twoich codziennych obowiązków.

Logan LPG 100

LPG 100

LPG: ekonomiczny 

 

Nowa Logan jest teraz dostępna z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia: LPG. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik LPG zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Nowej Logan. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Gotowy(a) na jazdę Nowym Dacia Logan?

Te modele również mogą się podobać…

NOWE SANDERO
NOWE SANDERO
już od 43 500 zł
NOWE SANDERO ACCESS SCe 65 MY22
NOWY DUSTER
NOWY DUSTER
już od 52 200 zł
NOWY DUSTER ACCESS 1.0 TCe 90 f.2
LODGY
LODGY
już od 75 300 zł
LODGY STEPWAY COMFORT Blue dCi 115 7-miejsc MY22

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej