Logan hatchback - silniki

Silnik Nowej Dacii Logan

  

Specyfikacje w szczegółach

osiągi - spalanie :

Wykonaj symulację swoich oszczędności z LPG!

Ekonomiczny silnik

Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszemu silnikowi dopasowanemu do Twoich codziennych obowiązków.

  • Logan LPG 100

LPG 100

LPG: ekonomiczny 

 

Nowa Logan jest teraz dostępna z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia: LPG. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik LPG zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Nowej Logan. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Te modele również mogą się podobać…

NOWE SANDERO
NOWE SANDERO
już od 41 900 zł
DUSTER
DUSTER
już od 48 900 zł
LODGY
LODGY
już od 65 600 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej