Sandero mały samochód - silniki

Silniki Nowej Dacia Sandero

     

Dostępność Swoboda w każdym terenie z Nową Dacią Sandero

ACCESS
ACCESS
ESSENTIAL
ESSENTIAL
COMFORT
COMFORT

benzyna + LPG (1)

TCe 100 LPG
już od 53 900 zł
już od 57 900 zł
SCe 65
już od 43 500 zł
już od 48 900 zł
już od 52 400 zł
TCe 90
już od 51 900 zł
już od 55 900 zł
TCe 90 X-Tronic
już od 61 900 zł

Specyfikacje w szczegółach

Wykonaj symulację swoich oszczędności z LPG!

Silniki ekonomiczne

Zwycięska para! Zmniejsz zużycie paliwa oraz swój budżet na przeglądy dzięki naszym silnikom dopasowanym do Twoich codziennych obowiązków.

Sandero LPG 100

TCE 100 LPG

LPG : ekonomiczny!

 

Nowe Sandero jest teraz dostępne z silnikiem dwupaliwowym benzynowym i LPG marki Dacia. Zabudowany na etapie produkcji samochodu silnik LPG zapewnia bezpieczeństwo i efektywność oraz stanowi czystszą alternatywę, bardziej przyjazną dla środowiska naturalnego. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko zmniejszenie wydatków na paliwo, ale również ograniczenie emisji CO2. A to jeszcze nie wszystko! Proste w użytkowaniu, posiada 2 zbiorniki na benzynę i LPG, znacząco zwiększając całkowity zasięg Nowego Sandero. Dzięki turbodoładowaniu i mocy 100 KM, silnik LPG zapewnia oszczędności i przyjemność z jazdy.

Dzięki silnikowi benzynowemu wyposażonemu w filtr cząstek, spełniającemu nowe, obowiązujące normy Euro6, Nowe Sandero zapewnia komfort jazdy oraz lepsze poszanowanie środowiska naturalnego.

TCe 90

Doskonale wszechstronny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy silnik najnowszej generacji z turbodoładowaniem i mocą 90 KM jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą reaktywnością i płynnością w czasie jazdy. Natomiast, dla jeszcze większej oszczędności, wyposażony jest w łańcuch rozrządu, zapewniający jeszcze mniejsze koszty obsługi technicznej. A to spryciarz!

TCe 90 CVT

Komfort jazdy

 

Ciesz się płynną i przyjemną jazdą! Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów CVT nowej generacji z 2 pedałami, 3-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i mocą 90 KM zapewnia delikatne ruszanie, elastyczne przyspieszenia i płynne zmiany biegów. Odpręż się!

SCe 65

Przystępny

 

Dostępny z ręczną skrzynią biegów, 3-cylindrowy nowoczesny silnik o mocy 65 KM został zaprojektowany, aby w optymalny sposób pokonywać miejskie trasy Nowym Sandero. Zastosowanie łańcucha rozrządu pozwala również ograniczyć koszty obsługi technicznej, co jeszcze bardziej podkreśla jego walory.

Te modele również mogą się podobać...

NOWY DUSTER
NOWY DUSTER
już od 52 200 zł
NOWY DUSTER ACCESS 1.0 TCe 90 f.2
NOWY LOGAN
NOWY LOGAN
już od 54 800 zł
NOWY LOGAN ESSENTIAL TCe 100 LPG
NOWE SANDERO STEPWAY
NOWE SANDERO STEPWAY
już od 58 200 zł
NOWE SANDERO STEPWAY STEPWAY ESSENTIAL TCe 90 MY22

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej