Logan Bagażnik dachowy akcesoria

Akcesoria LOGAN

Poznaj ofertę akcesoriów, i uczyń swoją Dacię Logan wyjątkową.

Poznaj nasze akcesoria

Spraw, aby Twoja Dacia Logan była wyjątkowa, a podróże z nią jeszcze przyjemniejsze.

Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe  Dacia Logan

Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

 

Niezbędny do bezpiecznego ciągnięcia lub podtrzymywania sprzętu, takiego jak bagażnik na rowery, przyczepa, łódź, przyczepa kempingowa, sprzęt profesjonalny itd. Hak wykonany przez producenta pojazdu gwarantuje pełną kompatybilność z samochodem. 

Bagażnik na rower Dacia Logan

Bagażnik na rower mocowany na haku holowniczym

Możesz przymocować aż 3 rowery i zabrać je ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. Dzięki odchylanemu i składanemu bagażnikowi na rowery, będziesz miał zawsze dostęp do bagażnika.

Poprzeczki dachowe Dacia Logan

Poprzeczki dachowe

 

Zapewniają wygodny i szybki montaż bagażnika na rowery, narty albo kufra dachowego, zwiększając możliwości transportowe Twojej Dacii. Zestaw dwóch poprzeczek.

Dacia Logan Kufer dachowy

Kufer dachowy

 

Zwiększ ładowność samochodu i podróżuj bez kompromisów! Kufer dachowy ma wiele zalet. Jest praktyczny, solidny, estetyczny, a dzięki wytrzymałemu zamknięciu – bezpieczny.

Podłokietnik przedni Logan

Podłokietnik przedni

 

Zwiększ swój komfort podróży i ciesz się dodatkowym schowkiem, do którego możesz włożyć drobne przedmioty osobiste. Regulowana wysokość dla jeszcze większego komfortu.

Kolor: czarny
Pojemność: 1 litr

Dywaniki gumowe Logan

Dywaniki gumowe

 

Wodoodporne i łatwe w utrzymaniu. Chronią blask wnętrza i przedłużają jego trwałość.

Owiewki przednie Dacia Logan

Owiewki przednie

 

Umożliwiają wygodną jazdę z otwartymi szybami, eliminują zawirowania powietrza i przeciągi. Dyskretne i dopasowanego do samochodu owiewki, odporne na mycie w myjni automatycznej i złe warunki atmosferyczne.

Dacia Logan Chlapacze przednie lub tylne

Chlapacze przednie lub tylne

 

Chroń skutecznie dolną część karoserii swojego samochodu przed wodą, błotem i żwirem.

Wkład do bagażnika Dacia Logan

Wkład do bagażnika

 

Idealny do łatwego transportu różnych produktów, w szczególności brudzących przedmiotów. Skutecznie chroni oryginalną wykładzinę i idealnie dopasowuje się do kształtu bagażnika Twojego pojazdu. Jest praktyczny, a za sprawą półsztywnego materiału, z którego został skonstruowany, i podwyższonych brzegów – też łatwy do zamontowania i czyszczenia

Siatka porządkująca – pozioma Dacia Logan

Siatka porządkująca – pozioma

 

Idealna do organizacji wnętrza Twojego bagażnika. Dostosowana do rozmiarów Twojego samochodu, zapewnia idealne ułożenie przedmiotów podczas jazdy. Dostępna w wersji poziomej i pionowej.

Przenośny organizer do bagażnika Dacia Logan

Przenośny organizer do bagażnika

 

Podziel bagażnik swojego pojazdu, aby ułatwić organizację przestrzeni ładunkowej i utrzymać przedmioty w miejscu podczas podróży. Zdejmowany i łatwy w montażu, dostosowuje się do przedmiotu różnych rozmiarów.

Listwa ochronna na próg bagażnika – z tworzywa sztucznego Dacia Logan

Listwa ochronna na próg bagażnika – z tworzywa sztucznego

Osłoń i ochroń tylny zderzak, korzystając z praktycznego i dopasowanego akcesorium. Czarne tworzywo sztuczne z wytłoczeniami wzmacnia tył Twojego pojazdu i chroni go przed drobnymi zarysowaniami.

Alarm Dacia Logan

Alarm

 

Skutecznie ogranicz próby kradzieży, montując alarm perymetryczny i pojemnościowy, który wykrywa otwarcie drzwi, włamanie oraz ruch w kabinie. 

Fotelik samochodowy Dacia Logan

Fotelik samochodowy Duoplus Isofix

 

Chroń swoje dzieci od 9 miesiąca do 4 roku życia, wyposażając swój samochód w komfortowy, łatwo montowany fotelik z możliwością regulacji.

Systemy wspomagania parkowania Dacia Logan

Systemy wspomagania parkowania przodem i tyłem

Manewruj bezpiecznie, korzystając z systemu wykrywającego każdą przeszkodę przed i za samochodem oraz ostrzegającego o niebezpieczeństwie kolizji za pomocą sygnału dźwiękowego.

Dacia Logan w szczegółach

* Ceny orientacyjne bez montażu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej