Seria limitowanaTechroad

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok 3/4 z tyłu samochodu - Kolor Czerwony Fusion

Atletyczna sylwetka w cenie

Dacii!

Wygląd prawdziwego podróżnika, nowoczesne linie i bogate wyposażenie w połączeniu z niewiarygodną przestrzenią bagażnika XXL o pojemności 573 litry oraz składaną kanapą tylną 1/3-2/3.

  • Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok 3/4 z przodu samochodu - Kolor Czerwony Fusion
  • Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok wnętrza samochodu

Atrakcyjny wygląd i praktyczne wyposażenie

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok samochodu z profilu - Kolor Czerwony Fusion

Dynamiczny wygląd

Dwa nowe kolory Czerwony Fusion oraz Szary Highland, 16” obręcze Expression oraz czerwone logo Stepway podkreślają sportowy i dynamiczny charakter.

 

Wyjątkowy, atletyczny wygląd dobrze definiuje tę serię limitowaną.

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok wnętrza samochodu i miejsc przednich

Komfort i spokój

Na pokładzie, klimatyzacja manualna, system Media Nav Evolution oraz system wspomagania parkowania tyłem zapewnią Ci komfort i spokój.

Logan MCV Stepway w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.