Seria limitowana Logan MCV CELEBRATION

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok 3/4 z tyłu samochodu - Kolor Czerwony Fusion

Przestronne i wygodne wnętrze w cenie

Dacii!

Wygląd prawdziwego podróżnika, nowoczesne linie i bogate wyposażenie w połączeniu z niewiarygodną przestrzenią bagażnika XXL o pojemności 573 litry oraz składaną kanapą tylną 1/3-2/3.

  • Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok 3/4 z przodu samochodu - Kolor Czerwony Fusion
  • Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok wnętrza samochodu

Atrakcyjny wygląd i praktyczne wyposażenie

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok samochodu z profilu - Kolor Czerwony Fusion

Wygląd z charakterem

Nowy kolor nadwozia Niebieski Iron, 16” obręcze Expression oraz niebieskie logo Stepway podkreślają sportowy i dynamiczny charakter.

 

Wyrazisty, niebieski kolor dobrze podkreśla cechy nowej serii limitowanej

Dacia Logan MCV Stepway Techroad - Widok wnętrza samochodu i miejsc przednich

Komfort w cenie Dacii

Na pokładzie, klimatyzacja automatyczna, system Media Nav Evolution oraz system wspomagania parkowania tyłem zapewnią Ci komfort i wygodę jakiej oczekujesz do swojej Dacii.

Logan MCV w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej