Akcesoria LOGAN MCV

Logan MCV - Akcesoria

Zyskaj

na praktyczności

Akcesoria specjalnie zaprojektowane dla Dacii Logan MCV, które jeszcze bardziej ułatwią Twoją codzienność. 

Poznaj nasze akcesoria

Spraw, aby Twoja Dacia Logan MCV była wyjątkowa, a podróże z nią jeszcze przyjemniejsze.

Logan MCV - Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

 

Niezbędny do bezpiecznego ciągnięcia lub podtrzymywania sprzętu, takiego jak bagażnik na rowery, przyczepa, łódź, przyczepa kempingowa, sprzęt profesjonalny itd. Hak wykonany przez producenta pojazdu gwarantuje pełną kompatybilność z samochodem.

Dacia Logan MCV - Bagażnik na rowery

Bagażnik rowerowy mocowany na haku holowniczym

Zainstaluj do 3 rowerów i zabierz je ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. Dzięki odchylanemu i składanemu bagażnikowi na rowery będziesz miał zawsze dostęp do bagażnika. 

Logan MCV - Poprzeczki dachowe

Poprzeczki dachowe

 

Zapewniają wygodny i szybki montaż bagażnika na rowery, narty albo kufra dachowego, zwiększając możliwości transportowe Twojej Dacii. Zestaw dwóch poprzeczek

Dacia Logan MCV - Kufer dachowy

Kufer dachowy

 

Zwiększ ładowność samochodu i podróżuj bez kompromisów! Kufer dachowy ma wiele zalet. Jest praktyczny, solidny, estetyczny, a dzięki wytrzymałemu zamknięciu – bezpieczny.

Logan MCV - Podłokietnik przedni

Podłokietnik przedni

 

Zwiększ swój komfort podróży i ciesz się dodatkowym schowkiem, do którego możesz włożyć drobne przedmioty osobiste. Regulowana wysokość dla jeszcze większego komfortu.

Logan MCV Dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe

 

Wodoodporne i łatwe w utrzymaniu. Chronią blask wnętrza i przedłużają jego trwałość.

Logan MCV - Osłona przeciwsłoneczna

Osłona przeciwsłoneczna

 

Chroń swoich pasażerów przed promieniami słonecznymi dzięki przyciemniającym osłonom przeciwsłonecznym, które łatwo zakładać i zdejmować.

Logan MCV Pokrowce na siedzenia przednie

Pokrowce na siedzenia przednie

 

Doskonała ochrona oryginalnej tapicerki Twojego pojazdu. Dopasowane i łatwe w montażu i czyszczeniu.

Logan MCV - Modułowe zabezpieczenie bagażnika EasyFlex

Modułowe zabezpieczenie bagażnika EasyFlex

 

Przewoź bez obaw duże i brudzące przedmioty. Zabezpieczenie EasyFlex dostosowuje się do każdego położenia tylnych foteli Twojej Dacii Logan MCV. 

Logan MCV - Kratka samochodowa

Kratka samochodowa

 

Zapewnia prawdziwe oddzielenie przestrzeni bagażowej od przestrzeni pasażerskiej. Praktyczne rozwiązanie w przypadku transportu zwierząt czy rozmaitych przedmiotów w bagażniku. Wyłącznie do modelu Logan MCV.

Logan MCV - Siatka porządkująca – pozioma

Siatka porządkująca – pozioma

 

Idealna do organizacji wnętrza Twojego bagażnika. Dostosowana do rozmiarów Twojego samochodu, zapewnia idealne ułożenie przedmiotów podczas jazdy. Dostępna w wersji poziomej i pionowej.

Logan MCV - Listwa ochronna na próg bagażnika – z tworzywa sztucznego

Listwa ochronna na próg bagażnika – z tworzywa sztucznego

 

Osłoń i ochroń tylny zderzak, korzystając z praktycznego i dopasowanego akcesorium. Czarne tworzywo sztuczne z wytłoczeniami wzmacnia tył Twojego pojazdu i chroni go przed drobnymi zarysowaniami.

Logan MCV - Fotelik samochodowy Duoplus Isofix

Fotelik samochodowy Duoplus Isofix

 

Chroń swoje dzieci od 9 miesiąca do 4 roku życia, wyposażając swój samochód w komfortowy, łatwo montowany fotelik z możliwością regulacji.

Logan MCV - Alarm

Alarm

 

Skutecznie ogranicz próby kradzieży, montując alarm perymetryczny i pojemnościowy, który wykrywa otwarcie drzwi, włamanie oraz ruch w kabinie.

Logan MCV - Kamera cofania

Kamera cofania

 

Ciesz się komfortem manewrów! Po włączeniu tylnego biegu wyświetl strefę za samochodem bezpośrednio na ekranie nawigacji. Linie nałożone na obraz pomogą Ci ocenić odległość od przeszkód.

Logan MCV w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Dacii. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

 

* Ceny orientacyjne bez montażu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej