Akcesoria LOGAN MCV Stepway

Logan MCV Stepway akcesoria

Przeżyj

głębokie doznania!

Akcesoria zaprojektowane specjalnie dla Dacii Logan MCV Stepway, aby Twoje podróże były jeszcze bardziej wyjątkowe.

Poznaj nasze akcesoria

Spraw, aby Twoja Dacia Logan MCV Stepway była wyjątkowa, a podróże z nią jeszcze przyjemniejsze.

Logan MCV Stepway - Akcesoria

Bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym

Zainstaluj do 3 rowerów i zabierz je ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. Dzięki odchylanemu i składanemu bagażnikowi na rowery będziesz miał zawsze dostęp do bagażnika. 

Dacia Logan MCV Stepway - Bagażnik dachowy

Bagażnik dachowy

 

Podróżuj bez kompromisów, zwiększając pojemność Twojej Dacii Logan MCV Stepway dzięki temu bagażnikowi dachowemu. Wybierz z naszej oferty bagażników taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Logan MCV Stepway - Relingi dachowe

Relingi dachowe

 

Zwiększ możliwości ładunkowe dzięki relingom dachowym, na których można zamocować bagażnik na rowery, bagażnik do nart lub bagażnik dachowy.

 Logan MCV Stepway - Podłokietnik ze schowkiem

Podłokietnik ze schowkiem

 

Podróżuj wygodnie dzięki temu szerokiemu podłokietnikowi z regulacją wysokości, korzystając jednocześnie z dodatkowego schowka na swoje rzeczy osobiste.

Logan MCV Stepway - Osłona przeciwsłoneczna

Osłona przeciwsłoneczna

 

Chroń swoich pasażerów przed promieniami słonecznymi dzięki przyciemniającym osłonom przeciwsłonecznym, które łatwo zakładać i zdejmować.

Logan MCV Stepway - Dywaniki podłogowe gumowe

Dywaniki podłogowe gumowe

 

Zabezpiecz podłogę swojej Dacii Logan MCV Stepway szczelnymi i łatwymi w konserwacji dywanikami. Dywanik dla kierowcy jest idealnie przymocowany dzięki zapinkom zabezpieczającym.

Logan MCV Stepway - Zestaw głośnikowy Focal

Zestaw głośnikowy Focal

 

Nadaj rytm swoim podróżom, wybierając zestaw głośnikowy Focal składający się z 6 głośników (2 głośniki tweeter, 2 głośniki przednie, 2 głośniki tylne), subwoofera oraz pilota zdalnego sterowania i słuchaj swojej muzyki w wysokiej jakości. 

Logan MCV Stepway - Pojemnik do bagażnika

Pojemnik do bagażnika i kratka oddzielająca

Przewoź bez obaw swojego psa w bagażniku dzięki temu specjalnemu, zaprojektowanemu na wymiar i łatwemu w czyszczeniu pojemnikowi oraz kratce oddzielającej. 

Logan MCV Stepway - Zabezpieczenie bagażnika

Modułowe zabezpieczenie bagażnika EasyFlex

Przewoź bez obaw duże i brudzące przedmioty. Zabezpieczenie EasyFlex dostosowuje się do każdego położenia tylnych foteli Twojej Dacii Logan MCV Stepway. 

 Logan MCV Stepway - Siatka do bagażnika

Siatka do bagażnika pionowa

 

Wyposaż wnętrze swojego bagażnika za pomocą tej siatki, która unieruchamia przewożone przedmioty. Siatka dostępna jest również w wersji poziomej.

Logan MCV Stepway - Organizer do bagażnika

Przenośny organizer do bagażnika

 

Uporządkuj swój bagażnik, znajdując miejsce dla każdego przedmiotu. Łącz organizery, aby zoptymalizować przestrzeń bagażową. 

 Logan MCV Stepway - Fotelik samochodowy Duoplus Isofix

Fotelik samochodowy Duoplus Isofix

 

Chroń swoje dzieci od 9 miesiąca do 4 roku życia, wyposażając swój samochód w komfortowy, łatwo montowany fotelik z możliwością regulacji.

Logan MCV Stepway - Alarm

Alarm

 

Skutecznie ogranicz próby kradzieży, montując alarm perymetryczny i pojemnościowy, który wykrywa otwarcie drzwi, włamanie oraz ruch w kabinie. 

Logan MCV Stepway - Wideorejestrator

Wbudowany wideorejestrator

 

Rejestruj historię zdarzeń drogowych, używając wbudowanego, w pełni automatycznego i autonomicznego systemu.

Logan MCV Stepway - System wspomagania parkowania przodem i tyłem

Systemy wspomagania parkowania przodem i tyłem

Manewruj bezpiecznie, korzystając z systemu wykrywającego każdą przeszkodę przed i za samochodem oraz ostrzegającego o niebezpieczeństwie kolizji za pomocą sygnału dźwiękowego.

Logan MCV Stepway w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Dacii. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

 

* Ceny orientacyjne bez montażu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej