Dacia Lodgy Stepway seria limitowana Techroad Czerwony Fusion - 3/4 tył samochodu

Seria limitowana Lodgy CELEBRATION

W Lodgy jest dość miejsca dla 7 osób, którzy mogą się cieszyć komfortową i bezpieczną podróżą.

Dacia Lodgy Stepway seria limitowana Techroad Czerwony Fusion - Widok 3/4 przodu samochodu
Dacia Lodgy Stepway seria limitowana Techroad Czerwony Fusion - Widok wnętrza samochodu

Design i wyposażenie o ekskluzywnym charakterze

Dacia Lodgy Stepway seria limitowana Techroad Czerwony Fusion - Widok samochodu z profilu

Bardziej wyrazista Lodgy na wyjazdy dla całej rodziny

W połączeniu z wersją Stepway, wyjątkowy lakier w kolorze Niebieski Iron, specjalna tapicerka oraz nowe dwukolorowe obręcze kół nadają temu rodzinnemu vanowi atrakcyjnego wyglądu.

Dacia Lodgy Stepway seria limitowana Techroad Czerwony Fusion - Widok wnętrza samochodu i deski rozdzielczej

Praktyczne wyposażenie w cenie Dacii

We wnętrzu serii limitowanej CELEBRATION klimatyzacja manualna, system Media Nav Evolution oraz system wspomagania parkowania tyłem zapewnią Ci spokój oraz komfort. Dacia Lodgy umożliwia szeroką możliwość konfiguracji wnętrza: ciesz się wyjazdami dla 2, 5, 6 czy 7 osób.

Dacia Lodgy w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej