Lodgy - Rodzinny kombivan

Akcesoria LODGY

Spersonalizuj swoją Dacię Lodgy pomysłowymi akcesoriami!

Poznaj nasze akcesoria

Spraw, aby Twoja Dacia była wyjątkowa, a podróże z nią były jeszcze przyjemniejsze.

Dacia Lodgy - Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

Jednoczęściowy hak holowniczy montowany na stałe

Niezbędny do bezpiecznego ciągnięcia lub podtrzymywania sprzętu, takiego jak bagażnik na rowery, przyczepa, łódź, przyczepa kempingowa, sprzęt profesjonalny itd. Hak wykonany przez producenta pojazdu gwarantuje pełną kompatybilność z samochodem.

Dacia Lodgy - Bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym

Bagażnik rowerowy mocowany na haku holowniczym

Zainstaluj do 3 rowerów i zabierz je ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. 

Dacia Lodgy - Poprzeczki dachowe

Poprzeczki dachowe

 

Zapewniają wygodny i szybki montaż bagażnika na rowery, narty albo kufra dachowego, zwiększając możliwości transportowe Twojej Dacii. Zestaw dwóch poprzeczek.

Lodgy - Kufer dachowy

Kufer dachowy

 

Zwiększ ładowność samochodu i podróżuj bez kompromisów! Kufer dachowy ma wiele zalet. Jest praktyczny, solidny, estetyczny, a dzięki wytrzymałemu zamknięciu – bezpieczny.

Lodgy - Podłokietnik przedni

Podłokietnik przedni

 

Zwiększ swój komfort podróży i ciesz się dodatkowym schowkiem, do którego możesz włożyć drobne przedmioty osobiste. Regulowana wysokość dla jeszcze większego komfortu.

Dywaniki tekstylne

Dywaniki tekstylne

 

Dywaniki podłogowe wykonane z tekstylnego materiału typu zabezpieczą wnętrze Twojej Dacii Lodgy.

Lodgy - Pokrowce na siedzenia przednie

Pokrowce na siedzenia przednie

 

Doskonała ochrona oryginalnej tapicerki Twojego pojazdu. Dopasowane i łatwe w montażu i czyszczeniu.

Lodgy - Wieszak mocowany na zagłówku

Wieszak mocowany na zagłówku

 

Umożliwia wieszanie marynarki, kurtki lub koszuli na zagłówku przedniego fotela. Zdejmowany i łatwy w montażu, przydatny na co dzień.

lodgy - Wkład do bagażnika

Wkład do bagażnika

 

Idealny do łatwego transportu różnych produktów, w szczególności brudzących przedmiotów. Skutecznie chroni oryginalną wykładzinę i idealnie dopasowuje się do kształtu bagażnika Twojego pojazdu. Jest praktyczny, a za sprawą półsztywnego materiału, z którego został skonstruowany, i podwyższonych brzegów – też łatwy do zamontowania i czyszczenia.

Lodgy - Siatka porządkująca – pionowa

Siatka porządkująca – pionowa

 

Idealna do organizacji wnętrza Twojego bagażnika. Dostosowana do rozmiarów Twojego samochodu, zapewnia idealne ułożenie przedmiotów podczas jazdy. Dostępna w wersji poziomej i pionowej.

Lodgy - Przenośny organizer do bagażnika

Przenośny organizer do bagażnika

 

Podziel bagażnik swojego pojazdu, aby ułatwić organizację przestrzeni ładunkowej i utrzymać przedmioty w miejscu podczas podróży. Zdejmowany i łatwy w montażu, dostosowuje się do przedmiotu różnych rozmiarów.

Lodgy - Kratka samochodowa

Kratka samochodowa

 

Zapewnia prawdziwe oddzielenie przestrzeni bagażowej od przestrzeni pasażerskiej. Praktyczne rozwiązanie w przypadku transportu zwierząt czy rozmaitych przedmiotów w bagażniku. Wyłącznie do modelu Logan MCV.

Lodgy - Systemy wspomagania parkowania

Systemy wspomagania parkowania przodem i tyłem

Manewruj bezpiecznie, korzystając z systemu wykrywającego każdą przeszkodę przed i za samochodem oraz ostrzegającego o niebezpieczeństwie kolizji za pomocą sygnału dźwiękowego.

Lodgy - Kamera cofania

Kamera cofania

 

Ciesz się komfortem manewrów! Po włączeniu tylnego biegu wyświetl strefę za samochodem bezpośrednio na ekranie nawigacji. Linie nałożone na obraz pomogą Ci ocenić odległość od przeszkód.

Lodgy - Alarm

Alarm

 

Skutecznie ogranicz próby kradzieży, montując alarm perymetryczny i pojemnościowy, który wykrywa otwarcie drzwi, włamanie oraz ruch w kabinie. 

Lodgy - Łańcuchy śniegowe – standard

Łańcuchy śniegowe – standard

 

Zimą zabierz łańcuchy i łatwo pokonaj ośnieżone trasy! Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i optymalną przyczepność w najtrudniejszych zimowych warunkach, gdy pada śnieg lub podczas gołoledzi.

* Ceny orientacyjne bez montażu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dealerem.