Kontrola Letnia

Ciesz się latem

 

Sprawdzenie 18-tu punktów kontrolnych Twojej Dacii już za 79 zł

Schemat

Sprawdzenie wszystkich 18-tu punktów kontrolnych w Twojej Dacii już za 79 zł*

* Oferta dostępna u wybranych Partnerów od 1.07 do 31.08.2019. Cena kontroli zawiera podatek VAT. Lista Partnerów dostępna na dacia.pl. Kontrola nie zastępuje przeglądu okresowego. Więcej szczegółów w Autoryzowanych Serwisach Dacii.

Klimatyzacja

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twoje i Twojej rodziny.

Wyczyść klimatyzację w swojej Dacii już od 109 zł*

Dzieci

Dlaczego należy regularnie dbać o klimatyzację?

  • Na parowniku gromadzi się wilgoć, która w połączeniu z brudem i kurzem stwarza idealne środowisko do gnicia i rozwoju grzybów.
  • Połączenie wilgoci, grzybów i zanieczyszczonej klimatyzacji generuje nie tylko nieprzyjemny zapach, ale również przyczynia się do rozwoju mikroorganizmów we wnętrzu samochodu.
  • Może to wywołać reakcje alergiczne, złe samopoczucie, a także spadek komfortu i wydajności kierowcy i tym samym trudności ze skupieniem podczas dalekiej podróży.
  • Ponadto, zaniedbanie klimatyzacji powoduje zauważalny spadek jej mocy, oraz wzrost zużycia paliwa.

* Cena czyszczenia klimatyzacji zawiera podatek VAT i obowiązuje przy jednoczesnym zakupie filtra kabinowego z aktywnym węglem z wymianą w cenie regularnej. Oferta dostępna u wybranych Partnerów od 01.07.2019 do 31.08.2019.


Lista Partnerów dostępna na dacia.pl Więcej szczegółów w Autoryzowanych Serwisach Dacii lub na dacia.pl.

Oryginalne akcesoria Dacia

Dywaniki

Dywaniki

cena od 189 zł*

Poprzeczki dachowe

Poprzeczki dachowe

cena od 559 zł*

* Prezentowana oferta akcesoriów dotyczy konkretnego modelu Dacia. Podana cena jest ceną VAT i nie zawiera kosztu montażu.

Infolinia Dacii – tel. 0 800 900 804

Szczegółowe informacje uzyskasz w wybranych serwisach Dacii.

Zdjęcia użyte na stronie służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki i zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.07.2019 do 31.08.2019 lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące promocji można uzyskać u wybranych Partnerów Dacii biorących udział w akcji. Lista Partnerów dostępna na dacia.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóływ Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.