Z Dacią możesz mieć więcej za mniej!

Skorzystaj z wyprzedaży aut z rocznika 2020 już teraz! Sprawdź ile możesz zyskać.

Samochody od ręki wirtualny salon Dacia

Bez wychodzenia z domu

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Dacia do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

Niską ratę 499 zł./mies.

W atrakcyjnej ofercie

Teraz modele Duster i Sandero z kompletem kół zimowych za 499 złotych. Zapytaj również o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

Wolność wyboru

W elastycznym finansowaniu

W kredycie SMART START z niską ratą, bez wpłaty własnej oraz z ubezpieczeniem 1,9% w ramach Dacia Finansowanie. 

Z fabryczną instalacją LPG

Teraz fabryczna instalacja gazowa LPG jest dostępna od ręki w najtańszej na rynku ofercie - za jedyne 1000 zł. 

Gama samochodów dacia

Komplet kół stalowych Motrio za 499 zł w rozmiarze 15” dla Sandero i Logan oraz 16” dla Dustera. Oferta dotyczy modeli z rocznika  2020 za wyjątkiem Dustera, Sandero i Logana w wersji Access. Oferta łączy się z finansowaniem Smart Start.

RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 8,55% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 57 450 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 6 491,85 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 4,99%, finansowane: opłata przygotowawcza: 2 038,33 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 879,34 zł. Miesięczna rata kredytowa 685,20 zł. Ostatnia rata 26 369,55 zł. Całkowita kwota kredytu: 50 958,15 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 67 481,82 zł. Stan na dzień 17.11.2020 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Udzielenie kredytu jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA-PZU i DACIA-ERGO HESTIA (OC, AC, NW, Assistance) oraz w programie DACIA-ALLIANZ (OC, AC, NNW, CA) w cenie 1,9% wartości samochodu dostępny w ramach Dacia Finansowanie. Oferta promocyjnego ubezpieczenia 1,9%  skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cena katalogowa brutto fabrycznej instalacji gazowej LPG dla Dacii Sandero, Logan oraz Duster wynosi 1000 zł. Jest to najniższa cena katalogowa za fabryczną instalację LPG na rynku nowych aut osobowych w Polsce. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Stan oferty na 17.11.2020r. Oferta ograniczona w czasie i  ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach i na dacia.pl

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej