Najem długoterminowy

Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia.  Skoncentruj się na zadaniach biznesowych – my zajmiemy się resztą…

  • Najem długoterminowy - Finansowanie - Dacia

Dacia Business Plan

Jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisowa, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie.

 

Ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

 

Dacia Business Plan dostępny jest w salonach Renault PRO+ na terenie całej Polski. Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu w wybranym przez Ciebie salonie Renault PRO+.

Co zyskujesz dzięki Dacia Business Plan?  
Stała niska rata leasingowa  tak 
Preferencyjne oprocentowanie  tak 
Platforma Obsługi Klientów tak 
Gwarantowany samochód zastępczy  tak 

Kompleksowy serwis realizowany przez ASO Dacia wliczony w ratę:

  • przeglądy okresowe
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • wymiana części eksploatacyjnych
tak 
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej