Filozofia Dacii

Więcej tego, co naprawdę się liczy. Mniej zbytku.

Koncentrujemy się na tym, co najważniejsze

Dacia, marka Grupy Renault, łamie zasady branży samochodowej pod względem koncepcji samochodów, jak i sposobu ich sprzedaży.

Ukierunkowanie na klienta
Ukierunkowanie na klienta

Dacia to przede wszystkim pewność wspaniałego stosunku ceny do jakości. Dacia przygotowała również dla swoich klientów program obsługi technicznej oraz specjalne usługi posprzedażne w przystępnej cenie.

Niezawodność
Niezawodność

Dacia korzysta z przemysłowego doświadczenia i inżynierów z Grupy Renault, aby opracowywać i produkować solidne i niezawodne modele.

Dacia daje na wszystkie swoje modele gwarancję na okres 3 lat / 100 000 km (w zależności od tego, który warunek zostanie spełniony jako pierwszy).

Prostota
Prostota

Samochody Dacii są dobrze przemyślane, łatwe w użytkowaniu i oferują dokładnie to, czego klienci potrzebują. Dacia to również nowe podejście do handlu, polegające na oferowaniu wszystkim klientom samochodów w przystępnej cenie.

Dobra decyzja
Dobra decyzja

Dacia to słuszny wybór i sposób, aby kupić lepiej i taniej.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej