DACIA ECO-G: SILNIKI Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG

Teraz fabryczna instalacja LPG w Dacii już za 2300 zł*

GAMA ECO-G Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG OD RĘKI W WIRTUALNYM SALONIE!

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Bez wychodzenia z domu

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Dacia z fabryczną instalacją LPG do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

Niską ratę 499 zł./mies.

W atrakcyjnej ofercie

Dacia z fabryczną instalacją gazową LPG jest teraz dostępna od ręki. Zapytaj również o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

Wolność wyboru

W elastycznym finansowaniu

Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt SMART START z atrakcyjną ratą bez wpłaty własnej.

Niską ratę 499 zł./mies.

Z finansowaniem dla biznesu

Zastanawiasz się nad samochodem dla Twojej firmy? Wybierz niezawodną Dacię i skorzystaj z leasingu od 103%, w którym dostosujesz wysokość spłat do swoich możliwości.

Nasze rozwiązania zapewniające większe oszczędności

Z Dacią, korzystasz z inteligentnych rozwiązań i technologii w przystępnej cenie.

DACIA LPG

ECO-G: SILNIKI Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG

Dacia oferuje dynamiczny silnik ECO-G 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Sandero, Jogger oraz Duster.

 

Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną, sprawdzoną i oszczędną technologię. Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.

 

LPG magazynowane jest w odpowiednim zbiorniku w samochodzie w postaci ciekłej, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika.

 

Instalacja LPG stanowi w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i jest bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. Silnik ECO-G to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska - emisja CO2 jest do 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną. 

*Cena katalogowa brutto fabrycznej instalacji gazowej dla Dacii Sandero, Jogger oraz Duster wynosi 2300 zł. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Stan na dzień 01.03.2022 r. Szczegóły w salonach Dacii.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.