Dacia Duster ELF CUP 2017. Start 7 kwietnia.

 

Już 7 kwietnia startuje Puchar Dacia Duster ELF Cup. Jest to nowa klasyfikacja w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Zawodnicy wystartują na identycznie przygotowanych, pod okiem Krzysztofa Hołowczyca, samochodach Dacia Duster.

Osoby, które biorą udział w Pucharze, to zespoły amatorów – bez licencji kierowców sportowych, ale z doświadczeniem w rajdach terenowych lub wyprawach 4x4. Mają różny poziom doświadczenia, ale łączy je pasja do rajdów terenowych. Wśród startujących zespołów jest też małżeństwo z Bydgoszczy. Nagrodą główną na koniec sezonu dla najlepszej załoguj jest Dacia Duster z napędem 4x4. Zwycięzcy poszczególnych rund otrzymają nagrody pieniężne.

Pełne i najświeższe informacje dotyczące pucharu znajdują się na stronie internetowej daciadustercup.pl.

Ambasadorem Pucharu Dacia Duster Elf Cup 2017 i mentorem dla zawodników jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych – Krzysztof Hołowczyc. Organizatorem Pucharu jest Renault Polska, we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym, Over Limit Motors i Hołowczyc Racing. Partnerem Pucharu jest marka Elf i ZAP.