Dacia Klub Polska

Dacia Klub Polska

DACIAKLUB.PL jest niezależnym, internetowym forum dyskusyjnym, zrzeszającym osoby zainteresowane samochodami marki Dacia - przede wszystkim modelami powstałymi po przejęciu w roku 1999 tej firmy przez koncern Renault, ale także wcześniejszymi.

Klub działa pod obecnym adresem od września 2007 roku, po przeniesieniu z powstałego wiosną 2006 roku „LOGAN.FORA.PL - Forum Dyskusyjnego Użytkowników Dacii Logan” (dostępnego obecnie wyłącznie jako archiwum).

Właściciele, użytkownicy, sympatycy, osoby zajmujące się samochodami zawodowo oraz po prostu zainteresowani daciami poruszają na forum wszystkie typowe w takim miejscu tematy: doświadczenia z codziennego użytkowania, informacje i opinie o serwisach, salonach i ubezpieczeniach, wiadomości o nowościach w gamie produktów, sposoby ulepszania aut i rozwiązywania pojawiających się problemów. 
Dzielimy się wiedzą amatorską, hobbystyczną oraz profesjonalną, a wyjątkowa atmosfera życzliwości przenosi się także na grunt towarzyski, owocując regularnymi spotkaniami osobistymi.